Klasa O, A, B Jarosław. Bartosz Groch strzelił bramkę wujkowi [ZDJĘCIA, WYNIKI]

red
MKS Kańczuga (biało-niebieskie stroje) bez problemów ograł rywali z Gorzyc.
MKS Kańczuga (biało-niebieskie stroje) bez problemów ograł rywali z Gorzyc. Grzegorz Kostka

Klasa O Jarosław

MKS Kańczuga - San Gorzyce 4:1 (3:0)

Bramka: R. Cieleń 9, 60-karny, Frankiewicz 40-karny, Barszczak 42 – B. Groch 57.

Kańczuga: J. Groch - Gaweł, K. Borcz, Frankiewicz, A. Gurak, Kudła, R. Cieleń ż (61 Uchyra), Ostrzywilk, Barszczak ż (76 Kubicki), Kielich (68 Cichy), Dziedzic (79 Znamieńczyków). Trener Arkadiusz Kiszka.

Gorzyce: Panek - Flak, Matusz, Jagodziński, Jagieła, Bober, Tołpa, Misiło, Słysz ż (77 Stęchły), Kubrak (67 Gliniany), B. Groch. Trener Robert Madeja.

Sędziował Drabik (Jarosław). Widzów: 100

Gospodarze praktycznie już w pierwszej połowie rozstrzygnęli mecz z walczącym o utrzymanie Sanem. Goście po przerwie zdobyli gola, ale miejscowi bardzo szybko odpowiedzieli kolejną bramką i praktycznie zamknęli mecz.

POZOSTAŁE WYNIKI: Święte - Skołoszów 1:5 (1:1) Lach 4 - K. Buczkowski 59-karny, Pilawa 18, 70, 85, Kiełbowicz 86; Czuwaj – Leszno 1:1; Ostrów - Morawsko 2:5 (1:2) Duda 26, Domszy 48 - M. Pajda 24-karny, Kacper Adamarek 34, 70, Dylewski 73, Owarzany 74; Orły - Młodów 7:3 (4:1) Nycz 5, 20, Balawender 14, Przytuła 21, 80, Jucha 75, Tokarz 90+1 - Młodziński 15, Lis 64, Baran 70; Grochowce – Gniewczyna 0:6 (0:1) Mirek 36, 52, Nykanovich 62, Kotliński 75, J. Słysz 81, Rachfał 90; Lubaczów - Szówsko 3:1 (1:1) Hawrylak, Zając, Hojdak - Ciurko; Kaszyce – Radymno 2:1 (1:0) Sas 22, Stasiła 70 – Stysiał 24; Pawłosiów - Stubno 1:2 (0:1) samob 60 - Ficek 7, Noga 86.

Klasa A Jarosław

PRO-100 Wietlin w pojedynku z liderem grał w dziewiątkę i stracił aż dziewięć bramek. Po tym zwycięstwie Santos jest już tylko o krok od awansu. Bardzo jednostronne było też spotkanie Fredro - Korona, bramkarz gości wyjmował piłkę z siatki siedem razy. Pięć bramek padło w meczu Hetman - Wiraż. Tylko jedną zdobyli gospodarze, którzy musieli grać bez nominalnych napastników.

WYNIKI: Pełkinie - Jankowice 4:2 (2:1) Czwakiel 60, 87, Gwóźdź 4, Gliniany 32 - Łagoda 19, 80; Laszki - Chłopice 1:4 (0:1) B. Kuta 82 - A. Łukasiewicz 5, 47, Kalemba 67, H. Łukasiewicz 90+2; Manasterz - Nienowice 1:1 (0:1) Domin 65 - Majka 43; Wietlin - Piwoda 0:9 (0:1); Surochów - Tuchla 7:0 (4:0) Surmiak 5, 65, F. Długoń 23, 58, W. Mazur 36, 42, Mokijewski 80; Kidałowice - Młyny 5:0 (2:0) Fedor dwie, W. Przybek dwie, Bichajło; Przedmieście - Munina 0:4 (0:3) Iglantowicz, Blok, Poliszak, Drozdowicz; Węgierka - Rokietnica 0:0.

Klasa A Lubaczów

Zdrój Horyniec nie miał litości dla niżej notowanych Czerwonych Cewków. Już do przerwy gospodarze prowadzili 4:0, a po zmianie stron dołożyli kolejne trzy trafienia. Bohaterem Zdroju został Kamil Bułas, który aż cztery razy wpisał się na listę strzelców.

WYNIKI: Horyniec – Cewków 7:0 (4:0) D. Łysakowski, K. Bułas cztery, P. Nowakowicz, T. Maksymiec; Wólka Krowicka – Stary Dzików 3:1 dla gospodarzy J. Hanus, K. Misztal, Ł. Leńczuk; Antoniki – Futory 0:5 (0:4) D. Czerski dwie, K. Kudyba dwie, M. Bem; Krowica – Ruda Różaniecka 2:2; Wielkie Oczy – Cieszanów 1:5; Płazów – Zapałów 1:6 (0:3) W. Sikora 64-karny – Hałuszczak 3, 74, Kozyra 9, 71, B. Danczuk 22, J. Danczuk 73; Oleszyce – Lisie Jamy 6:4 (1:3) Ważny cztery, Buksak, Jabłoński – Sz. Furgała trzy, samobójcza. Pauza Unia Łukawiec.

Klasa A Przemyśl

Wiar Krówniki nie dał szans Sanowi Hureczko i rozbił rywala 6:0, odzyskując tym samym chwilowo utraconą pozycję lidera. Rewelacyjne spotkanie rozegrał Krystian Szkulski, który zdobył dla swojej drużyny aż 5 bramek.

WYNIKI: Krówniki - Hureczko 6:0 (2:0) Krystian Szkulski pięć, Król-karny; Dubiecko - Wyszatyce 10:1 (6:0) Kamil Baran 4,38, 85, Paweł Kijanka 26, 41, 55, 60, Szybiak 28, Bielec 35, Skubisz 70 - Tarnawski 71; Kalników - Ujkowice 6:1 (1:1) dla gospodarzy: Mateusz Hajduk trzy, Mateusz Kalawski dwie, Pelc; Torki - Kosienice 5:0 (3:0) H. Baran, F. Tomaszewski, R. Wiśniowski, G. Gierczak, P. Gagat; Żurawica - Huwniki 1:1 (1:1) D. Biały 6 - M. Giergont 35; Batycze - Maćkowice 2:3 (1:2) dla gości: W. Partyka, Ł. Sedlaczek, K. Mazur; Fredropol - Sośnica 5:0 Arkadiusz Bal trzy, Podbilski, Głuszko; Nakło-Starzawa - Medyka 4:3 (1:3) dla gości: Mateusz Chajdaś dwie, Kocełło. Pauza: Jaksmanice.

Klasa A Przeworsk

W hitowym meczu w Gorliczynie górą goście z Urzejowic. Kto wie, jak potoczyłyby się losy tego meczu, jakby Jacek Kyciński w pierwszej połowie wykorzystał rzut karny. Po przerwie Promyk zdobył dwa gole i zgarnął komplet oczek. W Krzeczowicach miejscowi sprawę trzech punktów załatwili w drugiej połowie, strzelając dwa gole. Wice lider nie odpuszcza w pogoni za Promykiem i pewnie ograł Zorzę, aplikując jej siedem goli. W Grzęsce konsternacja, Błękitni wysoko przegrali u siebie z Babicami i ciągle musza martwic się o ligowy byt. Inna sprawa, że na bardzo ważny mecz zdołali zebrać tylko 12 zawodników do gry.

WYNIKI: Grzęska - Babice 2:7 (1:3) Pieniążek 25, Popielarski 56 – A. Pawłowski 7, 28, 87, Ł. Pawłowski 8, 51, 54, Gonet 72; Rożniatów - Jagiełła 7:1 (4:0) dla gospodarzy: Podgórski trzy, M. Wilczek, Granda, Kiełbowicz, Świtalski; Krzeczowice - Siennów 2:0 (0:0) Mokrzycki 57, Pakuła 67; Gorliczyna – Urzejowice 0:2 (0:0) Drabik 48, Śmiałek 58-samob; Łopuszka - Majdan 4:1 (2:0) Chmura 24, Wiącek 45, D. Futoma 69, Dziedzic 90 – Szyszka 87; Rozbórz - Wierzbna 2:3 (1:1) dla gospodarzy: Trojnar, Stęchły; Cieszacin – Nowosielce 3:1 (1:0) Jeżowski 23-karny, 47-karny, Hołub 67-wolny – Telega 85.

Klasa B Jarosław

Lider sprawił srogie lanie Łazowiance, strzelając aż dwanaście goli. Wysoko wygrał również Łęg, zdobywając siedem bramek. Trzecia Makovia odpowiedziała sześcioma trafieniami i zwycięstwem w Cetuli.

WYNIKI: Łowce - Duńkowice 7:1 (3:0) dla gospodarzy: Sławiński 6, Siwuń 10, Sawka 38, 64, Walerianowicz 67, 79, Skrzypek 83; Rudołowice - Wysock 3:4 (3:2) Gołąb 9, 35, Huk 18 – Janiec 28, 65, Białowąs 81, Biegus 27-samob; Dobkowice - Łazy 12:0; Cetula – Makowisko 2:6.

Klasa B Lubaczów

Prowadzący duet przegrał swoje mecze. Lider poległ w Baszni Dolnej, tracąc jednego z goli już w pierwszej minucie. Druga Korzenica przegrała w Woli Wielkiej, która po tym zwycięstwie włączyła się w grę o awans. Mołodycz wysoko wygrała w Zalesie, zaś Oleszyce komplet punktów wywożą z Opaki.

WYNIKI: Zalesie - Mołodycz 0:6; Basznia Dolna - Stary Lubliniec 2:1 (1:1) dla gospodarzy: Ważny 1, Młodowiec 82; Opaka – Oleszyce 0:4; Zabiała - Miękisz Nowy 0:3; Wola Wielka – Korzenica 3:1 (1:0) dla gospodarzy: Banaś 24-karny, 82, Mazurkiewicz 76.

Klasa B Przemyśl

Iskra Zabłotce w kolejnym meczu urządza sobie ostre strzelanie, tym razem pokonała zespół z Bolestraszyc zdobywając dziewięć bramek. Leśnik sprawę zwycięstwa załatwił w pierwszej połowie. Pikulice ograły Olszany.

Pikulice – Olszany 3:1; Zabłotce - Bolestraszyce 9:2 dla gospodarzy: T. Sidor trzy, Gołdynia dwa, Wojtowicz, Dubanik, Zubrzycki, K. Sidor; Bircza - Zadąbrowie 4:1 (3:0); Orzechowce – Niziny 1:1 (1:1) Rywak 29 – Kazieczko 9.

Klasa B Przeworsk

Spora niespodzianka w Tryńczy. Dotychczasowy wice lider przegrał z Wisłokiem Świętoniowa. Wykorzystała to Ostrovia, która po zwycięstwie nad Huraganem ponownie wskoczyła na miejsce dające awans. Manasterz przegrał z Hawłowicami, tracąc trzy bramki w pierwszej połowie. W Kisielowie drużyny podzieliły się punktami.

WYNIKI: Kisielów - Jodłówka 1:1 (1:0) dla gospodarzy Pajda; Maćkówka - Niżatyce 2:1 (2:1) Drozd 28, Surówka 39 - Cygan 21; Tryńcza - Świętoniowa 1:2 Bury; Wola Buchowska - Rozbórz Długi 3:0; Manasterz - Hawłowice 2:3 (0:3) dla gospodarzy: Majewski, Sopel; Żurawiczki - Mirocin 4:2 dla gospodarzy: Majkutowski dwie, Mołoń, Rząsa.