Klasa B Stalowa Wola. Turbia rozbiła Milenium Bieliny 9:0. Wyrównane spotkanie było w Sobowie [WYNIKI, STRZELCY]

micz, kara
Ciekawie zapowiadał się pojedynek Łęgu Kopcie z Płomieniem Trześn, ale zakończył się bez niespodzianki – wygrał wyżej notowany w tabeli Płomień, a kibice zobaczyli 6 bramek.

Grupa 1

Wyrównane spotkanie było w Sobowie, gdzie tamtejsza Iskra spotkała się z LZS-em Furmany. Ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów choć goście wyrównali w 75. minucie spotkania. Wygrał również lider z Żabna.

Iskra Sobów – LZS Furmany 1:1 (0:0) Kisielewski - Czachór 75;

Łęg Kopcie – Płomień Trześń 4:2 (3:1) dla gości Bożek 40, Lasota 65;

KS Cygany – Strażak Przyszów 3:0 (2:0) M. Wolan, A. Skowroński, Durlak;

Junior Zakrzów – Płomień Chmielów 2:1 (1:1) dla gości Duma;

Koniczynka Ocice – LZS Żabno 0:1 (0:1) Jędrzejewski 9.

Pauza LKS Tarnowska Wola.

Grupa 2

Turbia rozbiła Milenium Bieliny 9:0. Iskra popisał się hat-trickiem, po dwa gole strzelili M. Oczak i Madera. Zdziechowice wygrały z Jarugą Bieliniec 6:2. Daniel Bryczek i Dominik Pokwapisz zagrali świetne spotkanie i zapisali na swoim koncie po 3 bramki. Remisem zakończył się mecz Sójkowej z Orłem Glinianka. K. Sabat wykazał się dobrą dyspozycją i pomógł swojej drużynie - Jagiełło Pilchów - wygrać mecz z Kurzyną. Trafił dwa razy. Dwa gole zapisał na swoim koncie także Kamil Temporale z Woli Rzeczyckiej, która pokonała 5:1 Majdan Zbydniowski.

Sójkowa - Orzeł Glinianka 1:1 (0:1) Kobylarz 68 - Ł. Smutek;

Huragan Zdziechowice - Jaruga Bieliniec 6:2 (1:0) Daniel Bryczek trzy, Dominik Pokwapisz trzy - Kostyra 60, Wójtowicz 72;

Turbia - Milenium Bieliny 9:0 (3:0) M. Oczak 28, 75, Iskra 33, 58, 81, Madera 34, 65, Strózik 60, Tutak 85;

Jagiełło Pilchów - Kurzyna 3:2 (3:1) K. Sabat dwie, P. Sojecki - A. Siembida, K. Wołoszyn;

Majdan Zbydniowski - Wola Rzeczycka 1:5 (0:1) dla gości strzelali: K. Temporale dwie, D. Story, K. Stańkowski, P. Kuziora.

Stalowa Wola pauzowała.

Grupa 3

Polonia Przędzel rozegrała dobre spotkanie i wygrała u siebie z Harasiukami 3:1. Dwie bramki zdobył D. Guściora, pierwszą strzelił już w 6 minucie. Dla gości honorową bramkę zdobył Szymon Cieślak 15 minut przed końcem podstawowego czasu gry.

Łukowa rozbiła Jutrzenkę Kopki aż 8:2. Rewelacyjną dyspozycją popisał się K. Rajski, który zdobył pięć bramek, wszystkie w pierwszej połowie, zaczął już w 2 minucie spotkania. Wysokim wynikiem (7:1) skoczył się też mecz lidera grupy - Azalii Wola Zarczycka - z Wólczanką Wólka Grodziska. Ofensywa była nie do zatrzymania - G. Sobota pokonał bramkarza cztery razy, A. Sobota dwa, strzelił również Perlak. Hat-tricka ustrzelił Jacek Partyka z Grabniaka Hucisko, Patryk Partyka strzelił dwa gole.

Polonia Przędzel - Tanew Harasiuki 3:1 (3:0) D. Guściora 6, 35, P. Ryczko 18 - Sz. Cieślak 75;

Łukowa - Jutrzenka Kopki 8:2 (8:1) K. Rajski 2, 6, 23, 28, 37, Marek Baj 12, K. Kuchyt 17, M. Romański 20 - J. Demidowski 10, A. Wojtowicz 64;

Wólczanka Wólka Grodziska - Azalia Wola Zarczycka 1:7 (1:4) K. Czerwonka 42 - G. Sobota 3, 34, 56, 72, A Sobota 24, 31, P. Perlak 65;

Orzeł Rudnik - Advit Łętownia 2:0 (1:0) Gąsiorowski 43, samobójcza 87;

Majdan Łętowski - Grabniak Hucisko 3:6 (1:3) W. Kula 16, T. Rząd 48, 77 - Jacek Partyka trzy, Patryk Partyka dwie, Sz. Kruk;

Jodła Przychojec - Orzeł Biedaczów 4:2 (3:1) K. Plichta 27, D. Kusy 30-karny, samobójcza 35, F. Sarzyński 75 - goście w 18, 77 minucie;