Klasa B Krosno: Atak na sędziego Domaradzu. Mecz trwał tylko 13 minut. Zręcin już prawie z awansem.

Sebastian Czech, Barbara Puchała, Grzegorz Kostka, Waldemar Mazgaj, Łukasz Pado, Marcin Trzyna
W krośnieńskiej klasie B jeden mecz się nie odbył, a inny trwał tylko 13 minut
W krośnieńskiej klasie B jeden mecz się nie odbył, a inny trwał tylko 13 minut Archiwum
Tylko kataklizm może pozbawić awansu Tęczę Zręcin, która ograła Tajfun Łubno Szlacheckie i umocniła się na czele tabeli grupy 5. W grupie 1 koncert Tomasza Fedorowiata z Pioniera Średnia Wieś. Zawodnik strzelił wszystkie 4 gole w meczu z Zalewem Myczkowce.

Grupa 1

Koncert Tomasza Fedorowiata z Pioniera Średnia Wieś. Zawodnik gospodarzy strzelił wszystkie cztery gole w meczu z Zalewem Myczkowce. Liderujący Juventus wygrał na wyjeździe z Olszanicą 2:0 i wciąż ma trzy punkty przewagi nad Remixem.

WYNIKI:
Osława Zagórz – Nelson Polańczyk 3:3 (2:2)
Ł. Wróbel 20, Gierczak 26, E. Szałęga 70 – Szumański 15-karny, S. Głaz 28, Wasylewicz 85;

Orzeł Górzanka – Remix Niebieszczany 1:3 (1:3) Piątkowski 39 - M. Grzyb 14, D. Pałys 39, M. Femin 41;

LKS Tyrawa Wołoska – LKS Czaszyn 2:1 (2:0) dla gospodarzy A. Mielnikiewicz, M. Mielnikiewicz-karny;

Pionier Średnia Wieś – Zalew Myczkowce 4:0 (2:0) T. Fedorowiat cztery;

LKS Olszanica – Juventus Poraż 0:2 (0:0) Pilch 60, P. Osenkowski 80;

Gabry Łukowe – Bieszaczy Jankowce 2:6.

Grupa 2

Prowadzący Beskid nie dał szans czwartek Milczy i pewnie ją ograł zdobywając trzy bramki. W pojedynku drugiej i trzeciej drużyny górą ekipa z Odrzechowa, w pojedynku zaś drużyn zamykających ligową tabelę, wynik nie rozstrzygnięty. Florian ograł wyżej notowanego przeciwnika ze Strachociny.

WYNIKI
Beskid Posada Górna – LKS Milcza 3:0 (1:0)
Wołczański 28, Świder 65, 77;

Florian Rymanów Zdrój – Górnik Strachocina 2:0 (2:0) Lorenc, Wydrzyński;

Jutrzenka Jaćmierz – ULKS Czerteż 2:2 (2:0) Ostrowski, Rokita – Kotowski, Pielech;

LKS Płowce/Stróże Małe – LKS Odrzechowa 1:2 (0:0) Krzywiński – Kandeser (karny), Silarski;

W meczu dwóch czołowych drużyn klasy B Krosno, gr. 2 Płowce/Stróże Małe uległy na swoim stadionie drużynie z Odrzechowej 1:2.

Klasa B Krosno: Odrzechowa pokonała w meczu na szczycie Płow...

LKS Głębokie – Iskra Wróblik Szlachecki 3:0 (2:0) Stąpiński 9, Ćwiąkała 28, Rodzinka 66;

Pogórze Srogów Górny – Orion Pielnia 2:1 (1:0) Cisek 27, Prystupiuk 61 – A. Sokołowski 50.

Grupa 3
W meczu na szczycie San zdecydowanie pokonał lidera z Golcowej. I połowa spotkania była wyrównana, jednak to goście do szatni schodzili w lepszych nastrojach, prowadząc 2:1. Druga odłona spotkania należała już do dominującego na boisku Sanu, a klasycznym hat-trickiem popisał się Grzegorz Kiełbasa.

Spotkanie Domaradza z Izdebkami postanowił przerwać sędzia główny już w 13. minucie, po tym jak jeden z zawodników gospodarzy dopuścił się naruszenia jego nietykalności cielesnej.

WYNIKI:
Sokół Domaradz –LKS Izdebki
mecz przerwany w 13. minucie, zawodnik gopodarzy naruszył nietykalność sędziego głównego;

LKS Golcowa – San Nozdrzec 1:6 (1:2) Kędra 30 - samobójcza 7, Wlizło 43, Kucz 52, Kiełbasa 60, 66, 70;

Orły Jabłonka - Trześniów 3:2 (1:1) dla gospodarzy: Kłodowski 29, Oleniacz 51, D. Piegdoń 75;

LKS Hłudno - LKS Wzdów 4:1 (0:1) Telega 49, 65, Gierula 79, 88 - Knurek 45;

JKS Jasionów – Victoria Niebocko 3:5 (0:2) Nastał dwie, Smoleń -Pocałuń, Ruda, B. Myszka dwie, P. Myszka;

Mecz Górnik Grabownica Starzeńska - Zryw Dydnia nie odbył się. Goście nie przyjechali na mecz.

Grupa 4

Mecz wicelidera, Komborni z trzecią Głowienką był wydarzeniem czternastej kolejki spotkań.
Kombornia grała na wyjeździe, ale nie miało to większego znaczenia, zwłaszcza po przerwie, kiedy to wicelider rozgromił wręcz gospodarzy, strzelając im w tej części gry aż 6 goli.

WYNIKI:
Huragan Jasionka – Beskid Równe 3:0 (1:0)
Kotłowski 33, Drozd 80, Książkiewicz 90+1,

Tornado Wrocanka – Nafciarz Bóbrka 2:4 (1:2) dla gości: K. Mularz 15, R. Wulw 35-karny, 80, M. Wulw 72,

Rotar Węglówka – Orzeł Pustyny 4:2 (2:1) Blecharz 13, W. Żukowski 15, Kopko 57, 85 – Szegda 44, Jastrzębski 53,

Głowienka – Kombornia 2:7 (0:1) J. Hejnar 64, 80 – Chrobak 15, 45, D. Surmacz 50, 70, Bajger 60, Józefczyk 65, P. Surmacz 67,

Koniczynka Krosno – Błękitni Jasienica Rosielna 1:1 (0:0) M. Dragan 65 - D. Chęć 75, LKS Lubatowa pauza.

Grupa 5

Victoria Dobieszyn szybko wyszła na prowadzenie w starciu z Łękami Strzyżowskimi, ale goście odpowiedzieli dwoma trafieniami. Ostatecznie miejscowi pewnie zgarnęli trzy punkty. W meczu outsiderów Chlebianka Chlebna okazała się minimalnie lepsza od Szczepańcowej. Siedem bramek padło w starciu Brzezówki z Wojaszówką, a górą byli miejscowi.

WYNIKI:
KS Szczepańcowa – Chlebianka Chlebna 0:1 (0:0)
Sajdak 75;

Victoria Dobieszyn – LKS Łęki Strzyżowskie 5:2 (3:2) Krześniak 11, 38, Ł.Bajger 33, Matachowski 66, Oszust 68 – Czaja 16, 19;

LKS Brzezówka – Rędzinianka Wojaszówka 4:3 (1:1) H.Ruszel 35, N.Ruszel 46, 50, Janiga 79 – Kołek 37, Wąchała 58, Rzeźnikiewicz 82;

Tęcza Zręcin – Tajfun Łubno Szlacheckie 2:1 (1:0) Markiewicz 2, 62 – P.Wilk 65. Jasiołka Świerzowa – Nurt Potok 1:0 (0:0) Józefczyk 65.

Grupa 6

Spacerek. Tak można podsumować starcie liderującej Sparty Osobnica z Dębowczanką Dębowiec. Goście przyjechali jak po wyrok i dali sobie wbić cztery gole. Zawodnicy GKS Team Szebnie wyrastają dla prawdziwych rycerzy wiosny, bo po kiepskiej pierwszej części sezonu, w drugiej nie przegrali jeszcze meczu i zdołali zatrzymać wicelidera z Osieka Jasielskiego.

Liwocz Brzyska po przerwie wziął się ostro do roboty i straty odrobił z nawiązką. Podwójne przełamanie nastąpiło w meczu Wrzosu Krempna z Nowym Dworem Makowiska. Ci pierwsi zdobyli premierowy punkt w tym sezonie, a drudzy pierwszy na wyjeździe.

WYNIKI:
Sparta Osobnica – Dębowczanka Dębowiec 4:0 (2:0)
Faryj 14, 72, M.Kulig 53, Kuczaj 71;

Jasiołka Hankówka/Brzyszczki – Zorza 03 Łubienko 1:1 (1:1) Pucykowicz 10 – Citak 43;

Dragon Nowy Glinik – Wisłoka Błażkowa 2:2 (1:1) Zawisza 37-karny, Stachowicz 70 – Pyznarski 15-karny, D.Rak 82;

GKS Team Szebnie – LKS Osiek Jasielski 2:2 (0:1) Macieik 73, Furtek 87 – Biernacki 20, 77;

Liwocz Brzyska – Wisłoka Niegłowice 4:1 (0:1) Madej 61, 88, samobójcza 79, Maguda 90 – Ł.Nawracaj 42;

Wrzos Krempna – Nowy Dwór Makowiska 1:1 (1:1) Winiarski 22 - P.Piątkowski 16.