Klasa A Przemyśl. Czuwaj Przemyśl - Grom Wyszatyce [ZDJĘCIA]

Łukasz Solski
Wicelider rozgrywek doszedł do porozumienia z Gromem Wyszatyce i zespoły te rozegrały swój mecz w Wielką Sobotą. Pozostałe ekipy nietypowo, bo we wtorek staną do rywalizacji. „Harcerze” wygrali zdecydowanie, prowadząc po pierwszej połowie 3:0. Swój dzień miał Bartłomiej Łuc, który trzykrotnie wpisał się na listę strzelców. Dwa trafienia dołożył Dariusz Pałys. Dla przemyślan to piąty, wiosenny mecz z rzędu bez porażki. Zawodnicy Piotra Błażkowskiego raz zremisowali z GKS-em Orły 0:0.Czuwaj Przemyśl – Grom Wyszatyce 5:0 (3:0)Bramki: Łuc 3, 38, 65, Pałys 21, 48. Łukasz Solski
Wicelider rozgrywek doszedł do porozumienia z Gromem Wyszatyce i zespoły te rozegrały swój mecz w Wielką Sobotą. Pozostałe ekipy nietypowo, bo we wtorek staną do rywalizacji.

Materiał oryginalny: Klasa A Przemyśl. Czuwaj Przemyśl - Grom Wyszatyce [ZDJĘCIA] - Nowiny