Judocy Millenium AKRO Rzeszów zrobili sobie Mikołajki w Jaśle

Młodzi judocy znad Wisłoka wrócili z Jasła w dobrych nastrojach
Młodzi judocy znad Wisłoka wrócili z Jasła w dobrych nastrojach Millenium Akro Rzeszów
Worek medali przywieźli do Rzeszowa młodzi judocy i judoczki Millenium AKRO Rzeszów z Międzynarodowego Mikołajkowego Turnieju Młodzików i Dzieci w Jaśle. Nasi zawodnicy szesnaście razy stawali na podium

Złoto wywalczyli: Hubert Jakubowski (kategoria do 46 kg), Robert Tarsała (55 kg), Michał Gajda (73 kg), Ksawery Kruczek (35 kg), Wojciech Gajdek (42 kg), Maria Rzeźnik (40 kg), Jakub Baran (60 kg), Hanna Dec (31 kg), Mikołaj Rzeźnik (36 kg), Jan Wróbel (37 kg);

srebro zdobyli: Maksymilian Piotrowski (32 kg), Jakub Micał (66 kg) i Piotr Kowal (26 kg);

brąz medal wywalczyli: Aleksander Więch (32 kg), Jakub Wróbel (66 kg), Milena Płaza (48 kg).

Tuż za podium stanęli: Opioła Mikołaj (66 kg), Ksawery Leniart (38 kg), Jakub Pasiecznik (35 kg) i Zuzanna Kowal (29 kg). W turnieju wystartowali młodzi judocy i judoczki z południa Polski i Słowacji.