Izolator - Karpaty 2-1. Wejście smoka Rusina

pij
Maciej Rusin (z lewej) potwierdził, że potrafi grać głową.
Maciej Rusin (z lewej) potwierdził, że potrafi grać głową. Krzysiek Kapica
W arcyciekawym spotkaniu w Boguchwale Izolator ograł Karpaty Krosno 2-1. Dwie bramki dla gospodarzy zdobył Maciej Rusin, który wszedł na murawę po przerwie.

Zobacz zdjęcia z meczu: Izolator Boguchwała - Karpaty Krosno

By pierwszy raz znaleźć sposób na Piotra Hajduka "Rusek" potrzebował niespełna 50 sekund. Bartosz Karwat praktycznie trafił go w głowę, a golkiper Karpat stracił równowagę i lob wpadł do bramki.

Drugą bramkę napastnik Izolatora zdobył już w doliczonym czasie gry uprzedzając bramkarza z Krosna po centrze Domina.

Na tę bramkę Izolator jak najbardziej zasłużył, bo w drugiej połowie prowadził grę i miał mnóstwo sytuacji.

Do przerwy dominowali jednak krośnianie, którzy oprócz gola z podarowanego przez arbitra karnego (Kamil Radulj wywrócił się na nogach wybijającego piłkę Marka Czopko) mieli co najmniej dwie doskonałe sytuacje. W nich jednak rehabilitował się Czopko, który na linii bramkowej blokował uderzenia Bartłomieja Buczka i Radulja.

Izolator wygrał na Izo-Arenie pierwszy raz od 24 września (2-1 z Orlętami Radzyń Podlaski). Wiosną boguchwalanie zdobyli już 10 punktów w czterech spotkaniach.

IZOLATOR BOGUCHWAŁA - KARPATY KROSNO 2-1 (0-1)

0-1 Fydrych (16-karny, faul? Czopki na Radulju), 1-1 Rusin (46-głową, centra Karwata), 2-1 Rusin (90+2-głową, centra Domina).

IZOLATOR: Pawlus - Kopiec, Czopko, G. Woźniak (32. A. Burak), Guzior - Karwat (69. Cioch), Rogala, Cupryś, Domin - Adamczyk (46. Tyburczy), Porada (46. Rusin).

KARPATY: Hajduk - M. Wożniak (77. Tomkiewicz), Chmielowski, Łukaczyński, Włodarski - Stanisz (63. Sobota), Kozieł, Fydrych, Sedlaczek (67. Mikulec) - Buczek (82. Korzeniowski), Radulj.

SĘDZIOWALI Mariusz Antosz oraz Sylwester Rolek i Wojciech Ciołek (Tarnobrzeg). ŻÓŁTE KARTKI: Rogala, Adamczyk, Rusin - Łukaczyński, Sedlaczek, Mikulec, Kozieł; CZERWONA: Łukaczyński (60, druga żółta). WIDZÓW 250 (połowa z Krosna).

Opinie oraz noty zawodników i sędziego w Stadionie, który tym razem wyjątkowo we wtorek.