II liga kobiet. Patria Sędziszów nie sprostała AZS-owi UE Kraków

Marcin Jastrzębski
Sędziszowianki przegrały drugi mecz z rzędu. Tym razem z bardzo wymagającym rywalem. Marcin Jastrzębski
W starciu z wymagającym rywalem Patria wypadła całkiem nieźle. Sędziszowianki postawiały się wyżej notowanym akademiczkom, ale nie udało im się urwać żadnego seta.

Najbliżej celu były w pierwszej partii, bo prowadziły 19:15, następnie 20:17, lecz końcówka należała do przyjezdnych.

Początek drugiego seta był wyrównany, później rozkręciły się krakowianki i skończyły tę partię pewnie, grając szybko i skutecznie.

W trzeciej odsłonie znów było sporo ładnych akcji, jednak po raz kolejny górę wzięło ogranie przyjezdnych, które w decydujących momentach się nie myliły. Cały mecz mógł się podobać miejscowym kibicom, bo choć wynik nie najlepszy to było na co popatrzeć.

- Na pewno moje podopieczne wstydu nie przyniosły. Ambitnie starały się w każdym z setów, ale trzeba pamiętać, że AZS to bardzo solidna, wyrównana drużyna - podsumował mecz Bogda Dudek, trener miejscowych.

PATRIA SĘDZISZÓW - AZS UE KRAKÓW 0:3 (24:26, 19:25, 21:25)

PATRIA: Baran, Chmura, Chmiel, Hajduk, Matejek, Bartnicka, Wrona (libero) oraz Ruszel, Broszkiewicz, Zielińska, Pyrć.