I PLJ: derby Rzeszowa dla Stali SprintExpress

Marcin Jastrzębski
Młodzi piłkarze Stali dwukrotnie zwyciężyli w derbach Rzeszowa. Na zdjęciu z gola cieszy się Bartłomiej Cymerys. fot. Krzysztof Kapica
Juniorzy starsi Stali SprintExpress Rzeszów wytrzymali presję i pokonali lokalnego rywala z Wyspiańskiego. Resoviacy od 65. minuty musieli radzić sobie w osłabieniu.

Bardzo nietypowego hat-tricka zaliczył Szymon Rębisz, zawodnik Stali Nowa Dęba, który trzykrotnie wpisywał się na listę strzelców, z tym, że jednokrotnie trafił też do własnej bramki.

I liga * juniorzy starsi

STAL SPRINTEXPRESS RZESZÓW - RESOVIA 4-1 (2-1)
BRAMKI: Szela 2 (5, 68), Cymerys 2 (2, 66) - Dziedzic (32).

STAL: Wyczawski - Cymerys, Drożdżal, Kitor, A. Majcher, Kozak, Drelich (81. Wilk), Krzysztoń (73. Juszczyk), P. Majcher, Szela (80. Leja), Szymański (82. Sowa).

RESOVIA: Kozak - Sieradzki, Mendoń, Jamrozik, Bober (73. Ziemiński), Pietryka, Świst (46. Gołda),
Kaliniec, Kalanadyk (70. Biłas), Bereś (74. Zarych), Dziedzic.

SĘDZIOWALI Tomasz Jagieła oraz Paweł Pitak i Jakub Kozner (Krosno). ŻÓŁTE KARTKI: Szela, Sowa - Jamrozik, Pietryka. CZERWONA KARTKA: Jamrozik (65, druga żółta). WIDZÓW

POZOSTAŁE WYNIKI:
Stal Nowa Dęba - Siarka Tarnobrzeg 4-3 (2-0) Marek (20), Rębisz 2 (31, 56), Kurzymski (81) - Biernacki (64-karny), Ujda (74), Rębisz (89-samobójczy)
Stal Ekoball Sanok - Polonia Przemyśl 3-0 (1-0) Józefiak (24), Czura (56), Pluskiwik (74)
Stal Stalowa Wola - Karpaty Krosno 0-0
Czarni Jasło - Czuwaj Przemyśl 3-2 (1-0) Madejczyk (41), Tusiński (56), Kulig (71) - Kinasz 2 (85, 87).
Mecz Stal Mielec - Skołyszyn przerwano w 36. minucie (przy stanie 6-0) z powodu zdekompletowania składu gości.
Mecz Wisłoka Dębica - Igloopol Dębica przełożono na środę, g. 13.30.
Mecz Igloopol Dębica - Czuwaj Przemyśl zweryfikowana walkower 3-0 dla Igloopolu.

I liga * juniorzy młodsi
Stal SprintExpress Rzeszów - Resovia 4-1 (4-0) Gaweł (7), Więcek 2 (17-karny, 25), Kitliński (29) - Róg (70)
Stal Nowa Dęba - Siarka Tarnobrzeg 1-2 (0-1) Matusiak (72) - Mazur (24), Mażysz (80)
Stal Ekoball Sanok - Polonia Przemyśl 2-0 (0-0) Kurczek (65), Winczowski (73)
Stal Stalowa Wola - Karpaty Krosno 7-1 (5-1) Sołek 1, Grabowski 2 (12, 37), Wnuk (18), Ufnalewski (28), Partyka 2 (55, 67) - Grzegorzek (24)
Czarni Jasło - Czuwaj Przemyśl 1-0 (0-0) Kowalski (71).
Mecz Wisłoka Dębica - Igloopol Dębica przełożono na środę, g. 15.30.

Tabele z tej ligi oraz wyniki, relacje, strzelcy oraz tabele z pozostałych lig młodzieżowych w poniedziałkowych Nowinach