Hokej, 2 liga słowacka. Zawodnicy Ciarko Niedźwiadki MOSiR Sanok w meczu z czerwoną latarnią wygrali pewnie, ale wynik nie był zbyt okazały

Mawa, Tomasz Sowa
Sanoczanie nie mieli problemów z pokonaniem HC Rebellion Gelnica - wygrali 5:2
Sanoczanie nie mieli problemów z pokonaniem HC Rebellion Gelnica - wygrali 5:2 Tomasz Sowa
Nie było niespodzianki - drużyna Ciarko Niedźwiadki MOSiR Sanok lepsza od HC Rebellion Gelnica.

Ciarko Niedźwiadki MOSiR Sanok - HC Rebellion Gelnica 5:2

Tercje: 1:0, 3:0, 1:2.

Bramki: Olearczyk 7 minuta (asysty: Biały i Łyko), Minemoto 25 (Demkowicz) i 36 (Wilusz i Rąpała), Rąpała 25 (Biały i Olearczyk), Strzyżowski 41 (Łyko i Rąpała) - Hajduk 42, Lapsansky 49.

Niedźwiadki: Wojciechowski - Olearczyk, Rąpała; Demkowicz, Najsarek; Dżugan, Sieczkowski - Biały, Strzyżowski, Łyko; Gnida, Wilusz, Minemoto; Rogos, Frankiewicz, Fus. Trener Krzysztof Ząbkiewicz.

Strzały: 42-35.

Kary: 14 - 16 min.

Widzów 1200.

- Pierwsza tercja nie była taka dobra, bo mimo wielu klarownych sytuacji zabrakło nam skuteczności. Ale w II tercji było już wszystko pod kontrolą - mówił Mateusz Wilusz, napastnik Niedźwiadków.

- Jak to zwykle bywa w takich meczach „pod kontrolą” w 3 tercji sami sobie pokpiliśmy sprawę i rywal nieco się zbliżył. Brakowało skuteczności - dodawał trener Krzysztof Ząbkiewicz.

INNE WYNIKI GRUPY WSCHODNIEJ: HKM Rimawska Sobota - HK Sabinow 3:1, HK 2016 Trebiszów - HK Bardejów 6:5 pd, MHk 32 Liptowski Mikulasz B - MHK Keżmarok 1:7.

Sanoczanie w tabeli zajmują 5. lokatę (11 punktów), prowadzi Humenne (21).