Heiro Rzeszów miało siły na połowę

Miłosz Bieniaszewski
Rzeszowianie w Łodzi doznali kolejnej porażki
Rzeszowianie w Łodzi doznali kolejnej porażki Krzysztof Kapica
Heiro Rzeszów do Łodzi pojechało w mocno okrojonym składzie i to się odbiło na końcowym wyniku.

Malwee Łódź - Heiro Rzeszów 7:3 (1:2)

Bramki: Baryła 8, Pomykała 28, 31, 33, 38, 40, Wasiak 29 - Barszcz 7, 33, Łuciw 10.

Malwee: Olejnik, Werner - Sztaba, Pruszkowski, Pomykała, Wasiak oraz Młynarczyk, Krysiak, Hurnik, Baryła, Sobczak, Magnus, Olczak, Pawłowski. Trener Michał Zawadzki.

Heiro: Piszczek, Wołowiec - Łuciw, Przybyło, Barszcz, P. Krawczyk oraz Wdowik. Trener Ernest Kiczek.

Podobnie jak w dwóch poprzednio przegranych meczach rzeszowianie prowadzili, ale po zmianie stron coś się w ich grze psuło.

Tym razem zawodnicy Heiro w połowie drugiej części popełnili kilka niewymuszonych błędów, które zakończyły się stratami i szybkimi kontrami miejscowych. W pięć minut zrobiło się 5:2 dla łodzian i jasnym się stało, że nasza ekipa i tym razem musi się obejść smakiem.

O przegranej zadecydowała też wąska kadra, jaka pojechała na to spotkanie. Po prostu drużynie Ernesta Kiczka zabrakło sił.