Garbarnia Kraków przegrała z Texom Sokół Sieniawa. Sebastian Kwaczreliszwili ustrzelił gospodarzy

Sokół wywiózł z Krakowa komplet punktów
Sokół wywiózł z Krakowa komplet punktów Andrzej Banas
Nie lada niespodziankę sprawił Sokół w Krakowie, wygrywając z Garbarnią. Skutecznością błysną Sebastian Kwaczreliszwili.

Mecz dobrze zaczął się dla gości, którzy już w 17 minucie po strzale Sebastiana Kwaczreliszwili objęli prowadzenie. Chwilę później gospodarze wyrównali i wydawało się, że opanowali sytuację. Sokół jednak nie odpuścił i w cztery minuty zdobył dwie bramki. Miejscowi co prawda tuż przed przerwą złapali kontakt, jednak w sobotnie popołudnie dobrze nastawiony celownik miał wspomniany Kwaczreliszwili i po przerwie skompletował hat-tricka. Do końca spotkania miejscowi mocno napierali, ale zdołali zdobyć tylko jeszcze jedną bramkę i trzy punkty pojechały do Sieniawy.

Garbarnia Kraków - Texom Sokół Sieniawa 3:4 (2:3)

Bramki: 0:1 Kwaczreliszwili 17, 1:1 Klec 21, 1:2 Kwaczreliszwili 28, 1:3 Kiełbasa 31, 2:3 Morys 41, 2:4 Kwaczreliszwili 55, 3:4 Opalski 68

Garbarnia: Zagórowski - Czekaj ż, Moskiewicz ż, Klec, Żurek (73 Duda), Sutor, Morys, Cukrowski, Dziedzic, Nowak (59 Opalski), Wątroba (73 Durda) Trener Marcin Pluta.

Sokół: Siryk - Skała, Wawryszczuk, Kwaczreliszwili (90 Mazgoła), Batiushyn (70 Jeż), Kiełbasa (90 Roga), Oziębło (83 Kiełb), Więckowski ż, Kaczor, Czajkowski ż, Cygan (83 Frydrych). Trener Robert Chmura.