Futsal. Co za mecz w Przemyślu. Eurobus Przemyśl zremisował z Legią Warszawa

Eurobus Przemyśl po zaciętym meczu zremisował z Legią Warszawa.
Eurobus Przemyśl po zaciętym meczu zremisował z Legią Warszawa. Eurobus Przemyśl
Kibice w Przemyślu obejrzeli znakomite widowisko. Emocji było co niemiara, wynik zmieniał się jak w kalejdoskopie, a ostatecznie drużyny podzieliły się punktami.

Obie drużyny od pierwszych minut starały się grać bardzo uważnie. Eurobus wyszedł wysokim presingiem i nie pozwalał na za wiele gościom. Z czasem częściej pod bramką rywala gościł Eurobus, jednak po szybkiej akcji Andre Luisa, Davidson Silva wpakował piłkę do przemyskiej bramki. W samej końcówce pierwszej połowy z dystansu strzelał Demski i sprawił sporo kłopotów bramkarzowi gości, który wyłapał piłkę na raty.

Druga połowa rozpoczęła się fatalnie dla gospodarzy. Pinto dograł do Davidsona Silvy i ten drugi raz wpakował piłkę do siatki. Dwie minuty później blisko kontaktowego gola byli Pawlak i Zanko. Strzał tego pierwszego wybronił Warszawski, zaś ten drugi został w ostatniej chwili zablokowany. W końcu napór gospodarzy przyniósł bramkę. Neme zagrał do Lebeda, a ten z pierwszej piłki wpakował ją do siatki, Parę sekund później było już po dwa. Tym razem szybką kontrę wykończył Kamil Bała. W 31 minucie Mateusz Wanat zmarnował świetną sytuację na bramkę w odpowiedzi Chuva zdobył trzeciego gola dla przyjezdnych. Stracona bramka mocno zdenerwowała przemyślan, którzy w 3 minuty zdobyli dwie bramki. Gdy wydawało się, że mecz jest pod kontrola miejscowych, błąd przy wyprowadzaniu piłki Eurobusu, pozwolił gościom na zdobycie bramki wyrównującej. Minutę później Eurobus miał przedłużony rzut karny, lecz Demski nie zdołał pokonać Warszawskiego. Na 23 sekundy przed końcową syreną przedłużony rzut karny miała Legia i Starozhuk nie trafił w światło bramki.

Eurobus Przemyśl - Legia Warszawa 4:4 (0:1)

Bramki: 0:1 Silva 13, 0:2 Silva 22, 1:2 Lebed 28, 2:2 Bała 29, 2:3 Chuva 31, 3:3 Kiełbasa 33, 4:3 Wanat 35, 4:4 Luiz 37.

Eurobus: Kuźma, Koltok - Neme, Demski, E. Kiełbasa, Sarzyński, Zanko, Bała, Rudnicki, Wanat, Pawlak, Vitinho, Lebed. Trener Robert Kurosz.

Legia: Casilas, Warszawski, Sobków - Luiz, Silva, Flis, Pikiewicz, Milewski, Klaus, Storozhuk, Chuva, Pinto, Monteiro. Trener Oleksandr Kosenko