Fogo Futsal Ekstraklasa. Niespodzianki nie było, Piast Gliwice pokonał Eurobus Przemyśl

Przemyska ekipa nie wiele wskórała w Gliwicach.
Przemyska ekipa nie wiele wskórała w Gliwicach. Eurobus Przemyśl
W Gliwicach niespodzianki nie było. Przemyślanie dzielnie walczyli, lecz faworyzowany Piast pokazał klasę i zainkasował komplet punktów.

Trzecie stracie na linii Piast – Eurobus w tym sezonie rozpoczęło się od trafienia Lazzarettiego. Eurobus próbował atakować, jednak Piast skutecznie rozbijał ich ataki, samemu groźnie atakując. Na szczęście dla przemyślan skutecznie bronił Artur Kuźma. Niestety w 9 minucie nie miał nic do powiedzenia po strzale Ricka. Po tej bramce przemyski zespół rozpoczął ostrzał bramki gospodarzy. Na posterunku był jednak miejscowy bramkarz. Po kilku minutach gospodarze opanowali sytuacje i znów zrobiło się groźnie pod przemyską bramką. Na dwie minuty przed końcem pierwszej połowy Cadini z bliska wpakował piłkę do siatki. Niestety jeszcze przed przerwą gospodarze rozklepali obronę Eurobusu i zdobyli czwartą bramkę.

Drugą połowę Eurobus rozpoczął bardzo odważnie od gry z lotnym bramkarzem. Niestety niewiele z tego wynikało, a że Piast zadowolony z prowadzenia nie forsował tempa, kibice za wiele okazji bramkowych nie oglądali. W końcowych minutach miejscowi skutecznie skontrowali i zdobyli piątego gola, ustalając wynik spotkania

Piast Gliwice - Eurobus Przemyśl 5:0 (4:0)

Bramki: 1:0 Lazzaretti 2, 2:0 Rick 9, 3:0 Cadini 18, 4:0 Pegacha 19, 5:0 Rick 37

Piast: Cypun, Janiszewski, Widuch - Lazzaretti, Pegacha, Varela ż, Cadini, Bruno, Roll, Matras, Gonzalez ż, Rosa, Bortoletto, Rick. Trener Orlando Duarte.

Eurobus: Kuźma, Koltok – Machado ż, Bruninho, Tubau, Fernandes, Zanko, E. Kiełbasa, A. Kiełbasa, Wanat, Bondar, Lebed, Demski, Pawlak. Trener Adriano Ribeiro.