Developres wygrywa ostatni test przed sezonem [ZDJĘCIA]

luci
Mecz Developres SkyRes Rzeszów - Polski Cukier Muszynianka Enea Muszyna podczas memoriału im. Jerzego Janusza w Jaśle. Marek Dybaś
Siatkarki Developresu SkyRes Rzeszów pokonały w piątek w Jaśle Polski Cukier Muszyniankę Enea 4:0. Był to ostatni sparing rzeszowianek przed zbliżającym się sezonem.

Mecz odbył się w ramach VII-go Memoriału im. Jerzego Janusza, byłego trenera jasielskich siatkarek.

To był już czwarty mecz Developresu z Muszynianką w czasie tegorocznych przygotowań do sezonu. Wszystkie zakończyły się zwycięstwem Rzeszowa. W Jaśle było identycznie, kolejne sety padały łupem Developresu, które za każdym razem ogrywał rywalki bardzo pewnie.

Po trzech partiach oba zespoły zdecydowały się zagrać jeszcze jeden dodatkowy set, on również wygrała ekipa z Rzeszowa 25:19.

W sobotę ciąg dalszy memoriału, tym razem w hali MOSiR zaprezentują się m.in. byłe siatkarki Gamratu Jasło, których trenerem był wspomniany J. Janusz.

Developres SkyRes Rzeszów - Polski Cukier Muszynianka Enea Muszyna 4:0 (25:18, 25:16, 25:16, 25:19)
Developres SkyRes: Kaczmar, Flakus, Kaczorowska, Śliwińska, Hawryła, Mróz, Nickowska (libero) oraz Borek, Szczygieł, Helić, Żabińska. Trener Jacek Skrok

Muszynianka : Rabka, Łyszkiewicz, Wójcik, Cvetanović, Savić, Sosnowska, Medyńska (libero) oraz Wawrzyniak, Lis, Wilk, Szabo, Cikiriz. Trener Bogdan Serwiński