Dart. Krośnianin wygrał w Siódemce Rzeszów

Nz. Daniel Moskal (z lewej) i Rafal Gawron (amatorów
Nz. Daniel Moskal (z lewej) i Rafal Gawron (amatorów archiwum
W rzeszowskiej Siódemce rozegrano Indywidualne Turnieje Darta Angielskiego. W turnieju o puchar klubu najlepszym okazał się reprezentant Krosna - Adrian Michna.

Adrian w finale pokonał mielczanina Pawla Schaba. Na najniższym stopniu na podium znalazł się kolega klubowy triumfatora Hubert Paradysz. Kolejne czołowe miejsca zajmowali już rzeszowianie: 4.Wojciech Baran, 5. Krzysztof Furman, 6. Roman Buż, 7. Daniel Moskal, 8. Radoslaw Ciupak.
Po turnieju singlowym rozegrano turniej debli, gdzie najlepszą parą okazała się para rzeszowska Wojciech Baran i Krzysztof Furman. W finale pokonali krośnian Adriana Michnę i Huberta Paradysza. Trzecie miejsce przypadło Danielowi Moskalowi i Romanowi Polnemu. Poza podium znalazły się duety: 4. Pawel Schab z Krzysztofem Furmanem, 5. Robert Wroński z Rafalem Gawronem oraz para mieszana Angelika Wąsowicz z Tomaszem Kadajem.
Wcześniej w turnieju rozgrzewkowym triumfował Daniel Moskal (Siódemka). Popularny “Ukleja" w finale pokonał Zenona Kucharzyka 2-1. Trzecie miejsce przypadło Krzysztofowi Szuberli. Kolejne czołowe miejsca zajęli: 4. Robert Wroński, 5. Edyta Moskal, 6. Piotr Dyderski.
Natomiast w turnieju amatorów najlepszym darterem okazał się Rafal Gawron, który w finałowej potyczce pokonał Adama Pazdana oraz Magadalenę Bieniek. Kolejne miejsca zajęli: 4. Jan Jakim, 5. Zbigniew Jakubów, 6. Michal Bogusz, 7. Angelika Wąsowicz, 8. Marek Zaborowski.