Dart. Krośnianie mistrzami Rzeszowa

Stoją od lewej: Zenon Kucharzyk, Daniel Moskal, Artur Pelc, Wojciech Baran, Adrian Michna, Hubert Paradysz. archiwum
Krośnieński duet Hubert Paradysz - Adrian Michna został triumfatorami rozegranych w rzeszowskim klubie "Siódemka" IV Otwartych Mistrzostwach Podkarpacia Par.

W finale krośnianie pokonali 3-0 reprezentantów Rzeszowa: Artura Pelca i Wojciecha Barana. Na najniższym stopniu podium stanęli gospodarze: Daniel Moskal i Zenon Kucharzyk. Kolejne czołowe lokaty zajęli: 4. Dariusz i Krzysztof Furman (Rzeszów), 5.Angelika Wąsowicz i Marek Hawrot (Rzeszów/Krosno), 6.Mieczysław Moskal i Piotr Dyderski (Siódemka).

Tuż po mistrzostwach par rozegrano Indywidualny Turniej o puchar pracowni dentystycznej "Darkdent", Ton rywalizacji znowu nadawali para krośnianie. W finale Hubert Paradysz pokonał 3-1 Adriana Michnę. Trzeci był Dariusz Furman (Rzeszów). Kolejne czołowe miejsca zajęli: 4. Mieczysław Moskal, 5. Daniel Moskal (obaj Siódemka), 6. Krzysztof Szuberla, 7. Rafał Gawron (obaj Rzeszów), 8.Zenon Kucharzyk (Siódemka).