Centralna Liga Juniorów: Stal znów wygrywa, a Karpaty z zerem

Luci
Stal Mielec po dwóch kolejkach ma na koncie 6 punktów.
Stal Mielec po dwóch kolejkach ma na koncie 6 punktów. brak
Stal Mielec pokonała u siebie po emocjonującym meczu Motor Lublin, choć przegrywała już 0:2.

Karpaty Krosno - Juventa Starachowice 0:2 (0:2)

Bramki: Marzec 23, Gurski 38.

Karpaty: Icha - Wiśniewski, Dziura (40 Kielar), Bujak, Czelny - Kowal (40 Gruba), Prętnik, Stasz, Maścibrzuch (40 Rec), Zaradzki (40 Gruba), Knap. Trener Marcin Włodarski.

Gospodarze słabo zagrali w pierwszej połowie. W przerwie trener Włodarski zdecydował się na, aż cztery zmiany. Przyniosło to skutek, bo gra krośnian wyglądała znacznie lepiej. Niestety nie przełożyło się to na zdobycze bramkowe.

Stal Mielec - Motor Lublin 4:3 (1:2)

Bramki dla Stali: Sadłocha 37, 79, samobójcza 52, W. Mazur 60.

Stal: Szczepański - A. Witek III [71], Halwa, Gdowik, Kozłowski (79 Celmer) - Filiberto, Parkosz (65 Kron), De’Apollonio (53 Sikora), W. Mazur (72 P. Witek), Duszkiewicz (68 Kiełbasa), Sadłocha. trener Przemysław Paprocki.

Po kwadransie było 2:0 dla Motoru, ale Stal powili odrabiała straty. Na 3:2 mielczan wyprowadził W. Mazur. Niestety rywale odrobili straty, a na domiar złego z boiska wyleciał A. Witek. O wyniku zadecydowała kontra Stali w końcówce.

POZOSTAŁE WYNIKI: BKS Lublin - Korona Kielce 0:4, Cracovia - AP 21 Kraków 2:1.