Bokserzy z Podkarpacia z medalami w Pucharze Bałtyku w Niemczech

pozb.pl, luci
Bartosz Kuroś ze Stali Rzesów stanął na najwyższym stopniu podium podczas turnieju w Niemczech. pozb.pl
Jeden złoty, jeden srebrny i trzy brązowe medale wywalczyli pięściarze z Podkarpacia podczas zawodów o Puchar Bałtyku w Niemczech.

W zawodach wzięło udział około 150 zawodników m.in. z: Niemiec, Polski, Ukrainy, Danii, Szwecji, Finlandii, Norwegii, Anglii. Podkarpacie reprezentowało 6 zawodników.

Najlepiej spisał się Barosz Kuroś ze Stali Rzeszów walczący w kategorii 63 kg, który zdobył dla naszego województwa jedyny złoty medal.

Miejsca pięściarzy z Podkarpacia w turnieju o Puchar Bałtyku.

• Bartosz Kuroś (Stal Rzeszów) - 1. miejsce w kat. 63 kg
  • Jerzy Armatys (Iryda Mielec) - 2. miejsce w kat. +80 kg
  • Jan Stulin (Morsy Dębica) - 3. miejsce w kat. 48 kg
  • Miłosz Woźniak (Gimnasion Boguchwała) - 3. miejsce w kat. 52 kg
  • Patryk Dudek (Iryda Mielec) - 3. miejsce w kat. 57 kg
  • Adrian Kasperski (Gimnasion Boguchwała) - 5. miejsce w kat. 57 kg

Był to bardzo dobry zagraniczny sprawdzian dla naszych zawodników, podziękowania dla klubu Stal Rzeszów za zorganizowanie transportu na ten wyjazd.

Ważna zmiana na Euro 2024! Ukłon w stronę sędziów?