Asseco Resovia przegrała w Bydgoszczy 1:3

red
Rzeszowianie zdołali wygrać w Bydgoszczy tylko jednego seta.
Rzeszowianie zdołali wygrać w Bydgoszczy tylko jednego seta. archiwum
Siatkarze Asseco Resovii przegrali 1:3 w zakończonym przed chwilą wyjazdowym pojedynku z Delectą Bydgoszcz.

Podopieczni Andrzeja Kowala po słabym meczu przegrali z Delectą w Bydgoszczy. Asseco Resovia wygrała tylko jednego seta.

W dwóch pierwszych setach Delecta zwyciężała odpowiednio do 24 i do 20. W trzecim starciu również prowadzili bydgoszczanie. Rzeszowski zespół przebudził się jednak w końcówce i ostatecznie zwyciężył do 21.

W czwartym - jak się później okazało decydującym secie - Delecta nie pozwoliła naszej drużynie na wiele i wygrała do 15.