Asseco Resovia lepsza od Delecty w trzecim meczu

pmarkocki
Paul Lotman został wybrany MVP dzisiejszego meczu z Delectą.
Paul Lotman został wybrany MVP dzisiejszego meczu z Delectą. archiwum
Siatkarze Asseco Resovii wygrali 3:1 w trzecim meczu półfinałowym z Delectą Bydgoszcz. W rywalizacji do trzech zwycięstw prowadzimy 2:1. Kolejne spotkanie jutro.

Spotkanie lepiej rozpoczęli gracze Delecty Bydgoszcz, którzy zdecydowanie wygrali pierwszego seta (do 20).

Początek drugiej odsłony nie wyglądał zbyt dobrze, ale rzeszowianie szybko opanowani sytuację i zdołali zwyciężyć (do 19). Podobnie było w secie nr 3, który wygrali również gracze Asseco Resovii (do 21).

Najwięcej emocji przyniósł czwarty i jak się okazało decydujący set. Po walce punkt za punkt podopieczni Andrzeja Kowala zwyciężyli w końcu do 23 i w całym meczu 3:1.

MVP Spotkania wybrany został Paul Lotman.

Kolejne, być może już ostatnie spotkanie z Delectą, jutro o godz. 18 w Rzeszowie.

Zobacz zapis relacji live: Resovia - Delecta LIVE

ASSECO RESOVIA - DELECTA BYDGOSZCZ 3:1 (20:25, 25:19, 25:21, 25:23)

Resovia: Lotman, Nowakowski, Tichacek, Kosok, Achrem, Schops i Ignaczak (libero) oraz Dobrowolski, Bartman, Perłowski, Kovacević, Buszek
Delecta: Antiga, Masny, Wika, Jurkiewicz, Konarski Wrona i Dębiec (libero) oraz Waliński, Dubiński, Owczarz, Lipiński, Wieczorek
Sędziowali: Paweł Burkiewicz (Kraków) i Maciej Twardowski (Radom)
MVP: Paul Lotman