Oceniamy władzę 2012

Oceniamy władzę 2012

Nowiny

Oceniamy władzę 2012
Oceniamy władzę 2012
Czy prezydent, burmistrz, wójt nie zawiódł naszego zaufania?
Mija dokładnie półmetek wyborów samorządowych. W 2010 roku dzięki zebranym głosom 6 prezydentów, 44 burmistrzów i 108 wójtów otrzymało mandat do sprawowania władzy. W czasie kampanii wyborczej obiecywali nam praktycznie wszystko: rozwój miast i wiosek, likwidację bezrobocia, nowe inwestycje, ściągnięcie biznesu, dodatkowe miejsca pracy, odbiurokratyzowanie urzędów, walkę z nepotyzmem i politycznymi układami.


Co zostało z tych obietnic? Zlikwidowane szkoły, zwiększenie liczby urzędników, partyjne zależności i układy. Z tych obietnic chcemy naszych włodarzy rozliczyć. Czy nie zawiedli naszego zaufania?

Zapraszamy Czytelników do udziału w sondażu SMS-owym. To doskonała okazja do ocenienia dorobku prezydenta, burmistrza, wójta. Pozytywny wynik głosowania mieszkańców będzie oznaczał, że gospodarz naszego miasta czy gminy dobrze rządzi i nie zawiódł naszego zaufania.

Negatywny wynik będzie ostrzeżeniem dla włodarza, że wyborcy w najbliższych wyborach nie oddadzą na niego swoich głosów i coś musi zmienić w. Zapraszamy również do wyrażania swoich opinii na naszym forum.

Podsumowanie akcji 30 października w NowinachJak głosować?

Głosując na konkretnego włodarza prezydenta, burmistrza lub wójta wpisujemy specjalny kod, który jest przyporządkowany konkretnej osobie oraz słowo NIE jeżeli chcemy wyrazić dezaprobatę lub słowo TAK, jeśli chcemy wyrazić poparcie. SMS wysyłamy pod nr 71466. Koszt wysłania 1 SMS-a 1,23 zł z VAT. Np. oceniając pozytywnie Tadeusza Ferenca wpisujemy n24p.1.tak lub jeżeli nie zasłużył on na pozytywną ocenę wysyłamy sms-a o treści n24p.1.nie

Na SMS-y o treści TAK lub NIE czekamy do 28 października 2012 do godz. 24.

Wyniki głosowania


Oceniamy dwuletnie rządy burmistrzów miast powiatowych


Oceniamy dwuletnie rządy prezydentów miast


Samoocena dwuletnich rządów wójtów i burmistrzówKomentarze

Wszystkie komentarze (8) forum.nowiny24.pl

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy na nowiny24.pl

Wideo