Matura z matematyki 2010. Zadania, rozwiązania, odpowiedzi

Matura z matematyki 2010. Zadania, rozwiązania, odpowiedzi

ostatnia aktualizacja: 14:22

Nowiny

Aktualizacja:

Nowiny

Dzisiaj obowiązkowa matura z matematyki.

Dzisiaj obowiązkowa matura z matematyki. ©FOT. DARIUSZ DANEK

Maturę z matematyki na poziomie podstawowym zdaje ponad 25 tys. uczniów na Podkarpaciu. Trudniejszą część rozszerzoną zdecydowało się pisać 3620 maturzystów.
Dzisiaj obowiązkowa matura z matematyki.

Dzisiaj obowiązkowa matura z matematyki. ©FOT. DARIUSZ DANEK

Odpowiedzi z próbnej matury z matematyki 2011: Matura próbna z matematyki 2011. Pytania, odpowiedzi i arkusze z egzaminu

Matura 2011 MATEMATYKA. Pobierz arkusz podstawowy

Dzisiejsza, obowiązkowa matura z matematyki będzie dla wielu wielu tegorocznych maturzystów największym problemem. Do tej pory matematykę na maturze zdawali tylko ci, którzy lubili ten przedmiot lub potrzebowali go zdać w związku w wybranym kierunkiem studiów.

Matura z matematyki 2011. Zadania, rozwiązania, odpowiedzi, arkusze

- Jestem zwolennikiem obowiązkowej matematyki na maturze. Nie dlatego, że zdaję ją na poziomie podstawowym i rozszerzonym i nie sprawia mi ona trudności - przekonuje Krzysztof Bąk z Liceum Ogólnokształcącego Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. - Uważam, że kończąc liceum każdy powinien znać podstawy matematyki, a to właśnie jest sprawdzane podczas obowiązkowej matury z matematyki.

Matura 2011. Dziś walczymy z matematyką

Egzamin maturalny z matematyki na poziomie podstawowym rozpoczyna się dzisiaj o godz. 9. Później, o godz. 14 rozpocznie się egzamin z matematyki na poziomie rozszerzonym.

Część maturzystów zdających matematykę podstawową i rozszerzoną narzeka na niefortunne ustawienie terminów tych egzaminów: najpierw o godz. 9, później o 14. Obawiają się, że oczekując na popołudniowy egzamin na poziomie rozszerzonym będą już zwyczajnie zmęczeni.

Na Podkarpaciu maturę z matematyki na poziomie podstawowym zdaje jutro ponad 25 tys. uczniów. Trudniejszą, maturę z matematyki na poziomie rozszerzonym, zdecydowało się zdawać 3620 uczniów..

Pytania, arkusze i odpowiedzi z matury z matematyki znajdziesz w serwisie: Matura 2010 z matematyki. Zadania, rozwiązania

POBIERZ! Matura 2010. Arkusz z zadaniami z matematyki, poziom podstawowy

POBIERZ! Rozwiązania matury z matematyki, poziom podstawowy

Matura 2011 z matematyki - sprawdź odpowiedzi

Komentarze (283)

Wszystkie komentarze (283) forum.nowiny24.pl

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy na nowiny24.pl

Wideo