Nowiny

Blogerki modowe z Podkarpacia. Jak sobie radzą i kim są? [FOTO]

Ania Witko jest studentką 3 roku pedagogiki, marzy o kontynuowaniu studiów w Warszawie.Skończyła szkołę kosmetyczną, lubi czytać. Niedawno odkryła także,

Archiwum Ani Witko

Poprzednie Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [2/10] Poprzednie Następne

Ania Witko

Ania Witko jest studentką 3 roku pedagogiki, marzy o kontynuowaniu studiów w Warszawie.

Skończyła szkołę kosmetyczną, lubi czytać. Niedawno odkryła także, że chyba jeste „butocholiczką” bo uwielbia buty.

Pomysł na prowadzenie bloga www.the-devil-weaars.blogspot.com zrodził się dość dawno - kiedy trafiła na pierwszego modowego bloga w sieci. Plan udało się zrealizować w lutym tego roku i Ania jest już pewna, że to była dobra decyzja.

- Pomysły na stylizacje rodzą się tak jakby same. Po prostu wyciągam z szafy jedną rzecz i pod nią dobieram resztę ubrań. Ta jedna rzecz jest głównym punktem stylizacji, a reszta musi ją po prostu dopełniać - tłumaczy blogerka. Wykorzystuję obowiązujące trendy aczkolwiek nie boję się zakładać czegoś sprzed 3 czy 4 sezonów. Nie mam jeszcze wyrobionego własnego stylu, ciągle próbuję go dokładnie odkryć, lubię eksperymentować.

Skąd bierze pomysły?

- Inspiruję się innymi bloggerkami z lookbooka, bądź innych portali modowych. Wielką inspiracją są także ludzie wokół mnie, street style – wymienia.

Ania z bloga nie czerpie żadnych korzyści finansowych – jak sama mówi jest początkująca i traktuje to jako hobby. Nie ukrywa jednak, że dostaje czasem prezenty od firm w postaci ubrań, biżuterii czy butów w zamian za promowanie danego sklepu na blogu.

Zobacz galerię zdjęć stylizacji autorstwa Ani Witko

Polecamy