Nowiny24
  Polecamy

  Polecamy na weekend

  Rozwiń
  Nowiny24
  Zwiń

  Polecamy na weekend

  Lubisz zagadki logiczne? Jesteś spostrzegawczy? Zmierz się z naszym szybkim testem na inteligencję. Wynik 12/15 będzie sukcesem!

  Politechnika Rzeszowska omal nie zrobiła sensacji

  Politechnika Rzeszowska omal nie zrobiła sensacji

  Tomasz Ryzner

  Nowiny

  Nowiny

  W akcji Maciej Żmudka.

  W akcji Maciej Żmudka. ©Krzysztof Kapica

  W 25., przedostatniej kolejce sezonu zasadniczego w II lidze, koszykarze Politechniki Rzeszowskiej przegrali na wyjeździe z Rosą II Radom 68:69
  W akcji Maciej Żmudka.

  W akcji Maciej Żmudka. ©Krzysztof Kapica

  Rzeszowianie tak naprawdę omal nie pokonali drużyny, która mierzy w awans do ekstraklasy. Druga drużyna Rosy walczy o play off w II lidze, dlatego korzystając z pauzy pierwszego zespołu wystawiła przeciw "akademikom" niemal wszystkich I-ligowych graczy (brakło tylko Kosińskiego i Radkego).

  Nasz zespół podjął wyzwanie i niemal przez cały mecz wynik oscylował wokół remisu. W IV kwarcie rzeszowianie kilka razy wychodzili na prowadzenie.
  9 sekund przed końcem wolne trafił Donigieiwcz i o czas poprosił trener Mariusz Michalczyk. Problem polegał na tym, że Rosa miała na koncie tylko 2 faule, toteż mogła bezkarnie faulować. AZS wziął kolejny czas 5 sekund przed syreną. Po wznowieniu piłka trafiła do Piotra Misia, ale center gości nie zdołał dobic gospodarzy.

  - Piotrek była faulowany i pownny być rzuty. Pretensji do sędziów jednak nie mam, pozwalali grać twardo cały mecz i nie przez nich przegraliśmy - powiedział coach rzeszowian.

  Pełna relacja w poniedziałkowym Stadionie.

  Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Wszystkie komentarze (1) forum.nowiny24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo