Głosowanie na Kobietę Przedsiębiorczą 2011 Czytelników trwa!

  Głosowanie na Kobietę Przedsiębiorczą 2011 Czytelników trwa!

  al

  Nowiny

  Aktualizacja:

  Nowiny

  Statuetki i przypinki już czekają na zwyciężczynie naszego konkursu Kobieta Przedsiębiorcza 2011.

  Statuetki i przypinki już czekają na zwyciężczynie naszego konkursu Kobieta Przedsiębiorcza 2011. ©Krzysztof Kapica

  Już można głosować na kandydatki do Tytułu Kobieta Przedsiębiorcza 2011 Czytelników Nowin. Zapraszamy do prezentacji pań na strefabiznesu.nowiny24.pl. Uwaga! Wciąż można zgłosić swoją kandydatkę.
  Statuetki i przypinki już czekają na zwyciężczynie naszego konkursu Kobieta Przedsiębiorcza 2011.

  Statuetki i przypinki już czekają na zwyciężczynie naszego konkursu Kobieta Przedsiębiorcza 2011. ©Krzysztof Kapica

  Trwa IV edycja plebiscytu na najbardziej przedsiębiorcze kobiety w roku 2011 organizowanego przez Nowiny i portal strefabiznesu.nowiny24.pl. Doceniamy w ten sposób panie z województwa podkarpackiego, które osiągają sukcesy w różnych dziedzinach.

  Wybierze kapituła i Czytelnicy

  Jak zgłosić kandydatkę


  Zgłoszenia można dokonać poprzez:

  SMS - należy go wysłać na nr 71466 w treści wpisując zkobieta.imię i nazwisko kandydatki, instytucja, miejscowość, telefon kontaktowy do kandydatki oraz krótkie uzasadnienie (niekonieczne, w SMS-ie nie można przekroczyć 160 znaków). Koszt SMS-a 1,23 z VAT.

  e-mail - należy go wysłać na adres kobieta@nowiny24.pl w tytule wpisując: KOBIETA PRZEDSIĘBIORCZA 2011, a w treści maila: imię i nazwisko kandydatki, instytucja, miejscowość, telefon kontaktowy do kandydatki, krótkie uzasadnienie oraz dane zgłaszającego: imię i nazwisko, adres, telefon kontaktowy.

  Wszystkie zgłoszenia weryfikuje redakcja Nowin. Każdą z pań prezentujemy na łamach gazety i w portalu Strefa Biznesu. Zgłoszenia można nadsyłać do dnia 29 lutego 2012 r.  Tytuł KOBIETY PRZEDSIĘBIORCZEJ 2011 kapituła plebiscytu przyzna w trzech kategoriach: działalność gospodarcza, społeczno-polityczna oraz artystyczna. Dodatkowo swoją faworytkę wybiorą Czytelnicy poprzez głosowanie SMS-owe. Otrzyma ona tytuł KOBIETY PRZEDSIĘBIORCZEJ 2011 CZYTELNIKÓW NOWIN.

  Aby zagłosować, oddaj głos na swoją kandydatkę. Wyślij SMS na numer 72466 w treści napisz nkobieta.numer kandydatki. Koszt jednego SMS-a 2,46 z VAT.

  TUTAJ: LISTA NOMINOWANYCH PAŃ  Nagrody dla pań

  Zdobywczynie tytułu otrzymają srebrne statuetki i przypinki. Panie, które zdobędą II i III miejsce w głosowaniu Czytelników, otrzymają pamiątkowe przypinki. Kobieta Przedsiębiorcza Czytelników oprócz statuetki i przypinki otrzyma bon na suknię wieczorową wartość 1450 zł. Wszystkie uczestniczki plebiscytu będą miały okazję poznać się na wielkiej gali, która odbędzie się 20 marca w Teatrze im. Wandy Siemaszkowej.

  Regulamin plebiscytu "Kobieta Przedsiębiorcza 2011" na www.strefabiznesu.nowiny24.pl
  Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (10)

  Wszystkie komentarze (10) forum.nowiny24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo