Bądź jak Sławomir Szmal (video)

  Bądź jak Sławomir Szmal (video)

  Źródło: Cenega

  Nowiny

  Aktualizacja:

  Nowiny

  Bądź jak Sławomir Szmal (video)

  ©Cenega

  Gra Piłka Ręczna 12 - wydanie specjalne na Mistrzostwa Europy za kilka dni pojawi się w sklepach. Zanim zasiądziemy przed telewizorami, zagrajmy w szczypiorniaka. Tytuł będzie dostępny na komputery PC w polskiej wersji językowej.
  Bądź jak Sławomir Szmal (video)

  ©Cenega

  W Piłce Ręcznej 12 znajdziesz ponad 90 drużyn, m.in. mistrza polski KS Vive Targi Kielce, i 1500 prawdziwych graczy, w tym gwiazdy takie jak Sławomir Szmal, Grzegorz Tkaczyk, Nikola Karabatic (Francja), Filip Jicha (Czechy), Dominik Klein (Niemcy).

  Piłka Ręczna 12 to pełna akcji i widowiskowych zagrań symulacja piłki ręcznej. Gracze będą mogli wcielić się w narodowe drużyny na Mistrzostwach Świata lub zagrać w ligach piłki ręcznej takich jak Toyota Handball-Bundesliga czy Spanish Liga Asobal.

  Dodatkowo, gracz będzie odpowiedzialny za ustalenie trybu treningowego. Możliwe będzie również stworzenie własnej unikalnej postaci. Twój zawodnik będzie mógł grać w barwach wybranego klubu, a jeśli jego umiejętności wzrosną, nawet w kadrze.

  W grze dostępny będzie też tryb kooperacji umożliwiający wspólną grę na jednym komputerze nawet pięciu graczom. Cenega, oficjalny partner firmy Neutron Games w Polsce, podała, że specjalne wydanie na Mistrzostwa Europy gry Piłka Ręczna 12 pojawi się w sklepach już w przyszłym tygodniu.


  Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo