Nowiny24
  Sport

  Sportowy weekend

  Rozwiń
  Konkurs na najlepszy produkt turystyczny rozstrzygnięty

  Konkurs na najlepszy produkt turystyczny rozstrzygnięty

  Przemysław Markocki

  Nowiny

  Aktualizacja:

  Nowiny

  Uczniowie jednej ze szkół podczas prezentacji.

  Uczniowie jednej ze szkół podczas prezentacji. ©powiat.przeworsk.pl

  Uczniowie z Urzejowic, Lipia, Przeworska i Lubaczowa przygotowali najciekawsze prezentacje w konkursie na najlepszy produkt turystyczny. W wojewódzkim finale udział wzięło 19 drużyn.
  Uczniowie jednej ze szkół podczas prezentacji.

  Uczniowie jednej ze szkół podczas prezentacji. ©powiat.przeworsk.pl

  W VI edycji wojewódzkiego konkursu turystycznego dzieci i młodzieży szkolnej "Na najlepszy produkt turystyczny mojej Małej Ojczyzny - jakiej nie znacie" udział wzięło łącznie 27 zespołów ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Zanim poznaliśmy najlepsze prezentacje jury konkursowe wybrało 19 najciekawszych, które wzięły udział w finale w Przeworsku.

  Po długich obradach jury nagrodziło prawie wszystkich uczestników.
  Pierwsze nagrody zdobyli: Gabriela Niegosz i Kinga Lenar z szkoły podstawowej w Zespole Szkół w Urzejowicach (opiekun Halina Zając), Marcelina Ziarno i Marcelina Krawiec z publicznego gimnazjum w Zespole Szkół w Lipiu (opiekun Monika Filipczak), Sylwia Mroszczyk i Adam Baj z gimnazjum nr 1 w Przeworsku (opiekunowie Elżbieta Wielobób i Jadwiga Sebzda) oraz Bożena Milo i Renata Zabornika z Zespołu Szkół w Lubaczowie (opiekun Małgorzata Procyk).

  Organizatorami konkursu byli: starostwo powiatowe w Przeworsku, międzyszkolny oddział PTTK w Przeworsku oraz schroniska młodzieżowe PTSM w Rzeszowie i Matecznik w Przemyślu.

  Nagrody uczestnikom konkursu wręczyli wicestarosta przeworski dr Leszek Kisiel i członek ZG PTTK w Warszawie Agnieszka Wałach.

  Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo