Uprawiał seks z nieletnią uczennicą. Były nauczyciel trafi za kratki

Dodano: 1 marca 2012, 19:00 Autor:

Na 2,5 roku został skazany 32-letni Sławomir Ch., który współżył z niespełna 15-letnią uczennicą. Wyrok nie jest prawomocny.

W kwietniu 2009 r. Sławomir Ch., mieszkający niedaleko Dębicy, uczył matematyki w sąsiednim powiecie ropczycko-sędziszowskim.

Zastępował tam innego nauczyciela. Seks ze swoją uczennicą uprawiał w hotelu w Chotowej (pow. dębicki) oraz w motelu w Ropczycach.

Początkowo postawiono mu zarzut zgwałcenia dziewczyny. Później ten zarzut wycofano. Podczas śledztwa okazało się, że do obcowania płciowego doszło za przyzwoleniem uczennicy. Dużo wyjaśnił ekspert, który odtworzył korespondencję esemesową między mężczyzną a dziewczyną. Wiele z wiadomości miało zabarwienie erotyczne. Ich nadawcą była głównie dziewczyna, ale i nauczyciel wysyłał „ciepłe” esemesy.

Po pewnym czasie kontakty między Sławomirem Ch., a nastolatką oziębiły się. Dziewczyna poskarżyła się na nauczyciela swojemu koledze. Opowiedziała, że Sławomir Ch. ją zgwałcił. Nastolatek chciał porozmawiać o tym z nauczycielem.

Zadzwonił do Sławomira Ch., a ten odesłał mu na komórkę filmik z roznegliżowaną uczennicą. To rozwścieczyło chłopaka, który wybrał się na spotkanie z nauczycielem. Ostatecznie jednak nie zobaczył się ze Sławomirem Ch., bo mężczyzna w rozmowie telefonicznej miał nastraszć chłopaka śmiercią, że ten zrezygnował z odwiedzin. Zgłosił się na policję i opowiedział o całej sprawie. Zeznał też, że Sławomir Ch. groził mu bronią.

Z zarzutu grożenia nastolatkowi były nauczyciel został uniewinniony. Natomiast za obcowanie płciowe z nieletnią, oprócz więzienia, czeka go 10-letni zakaz wykonywania zawodu nauczyciela, pedagoga, wychowawcy i opiekuna osób małoletnich. Ma też 5-letni zakaz kontaktu z niepełnoletnimi pozostającymi bez opieki dorosłych.

Czytaj więcej o:
  • nauczyciel
  • nieletnia
  • sąd
  • seks
  • wyrok
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Kontakt z dystrybucją »

Kontakt z AR24 »

Zadzwoń 0 800 669 469

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Serwisy społecznościowe

nowiny24 są częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.nowiny24.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.