Oceniamy władzę 2012

Czy prezydent, burmistrz, wójt nie zawiódł naszego zaufania?
Oceniamy władzę 2012

Mija dokładnie półmetek wyborów samorządowych. W 2010 roku dzięki zebranym głosom 6 prezydentów, 44 burmistrzów i 108 wójtów otrzymało mandat do sprawowania władzy. W czasie kampanii wyborczej obiecywali nam praktycznie wszystko: rozwój miast i wiosek, likwidację bezrobocia, nowe inwestycje, ściągnięcie biznesu, dodatkowe miejsca pracy, odbiurokratyzowanie urzędów, walkę z nepotyzmem i politycznymi układami.

Co zostało z tych obietnic? Zlikwidowane szkoły, zwiększenie liczby urzędników, partyjne zależności i układy. Z tych obietnic chcemy naszych włodarzy rozliczyć. Czy nie zawiedli naszego zaufania?

Zapraszamy Czytelników do udziału w sondażu SMS-owym. To doskonała okazja do ocenienia dorobku prezydenta, burmistrza, wójta. Pozytywny wynik głosowania mieszkańców będzie oznaczał, że gospodarz naszego miasta czy gminy dobrze rządzi i nie zawiódł naszego zaufania.

Negatywny wynik będzie ostrzeżeniem dla włodarza, że wyborcy w najbliższych wyborach nie oddadzą na niego swoich głosów i coś musi zmienić w. Zapraszamy również do wyrażania swoich opinii na naszym forum.

Podsumowanie akcji 30 października w Nowinach

Jak głosować?

Głosując na konkretnego włodarza prezydenta, burmistrza lub wójta wpisujemy specjalny kod, który jest przyporządkowany konkretnej osobie oraz słowo NIE jeżeli chcemy wyrazić dezaprobatę lub słowo TAK, jeśli chcemy wyrazić poparcie. SMS wysyłamy pod nr 71466. Koszt wysłania 1 SMS-a 1,23 zł z VAT. Np. oceniając pozytywnie Tadeusza Ferenca wpisujemy n24p.1.tak lub jeżeli nie zasłużył on na pozytywną ocenę wysyłamy sms-a o treści n24p.1.nie

Na SMS-y o treści TAK lub NIE czekamy do 28 października 2012 do godz. 24.

Wyniki głosowania

Oceniamy dwuletnie rządy burmistrzów miast powiatowych

Oceniamy dwuletnie rządy prezydentów miast

Samoocena dwuletnich rządów wójtów i burmistrzów

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Kontakt z dystrybucją »

Kontakt z AR24 »

Zadzwoń 0 800 669 469

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Serwisy społecznościowe

nowiny24 są częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.nowiny24.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.