Kobieta przedsiębiorcza

Małgorzata Dąbrowska

Autor:

Od 10 lat jest menadżerem zarządzającym biurem Aviva w Dębicy. W sumie z tą firmą związana jest od 14 lat. Ponadto od 1995 r. prowadzi agencję celną w Dębicy, od 2000 - jako jej właścicielka. Prowadzi też szkolenia i prelekcje dla innych firm np. dla członków Stowarzyszenia Dębicki Klub Biznesu (w którym jest jedyną kobietą) i Szkoły Młodych Przedsiębiorców. Prywatnie mężatka i matka czworga dzieci.
Małgorzata Dąbrowska

(fot. FOT. SŁAWOMIR OSKARBSKI)

Życiowe motto
Każdy dzień chcę przeżyć najlepiej jak się da, tak, jakby był ostatnim w moim życiu. Staram się być otwarta dla wszystkich, chcę, żeby ludzie wynosili z kontaktów ze mną pozytywne wartości. Krótko mówiąc: najważniejsza jest miłość do ludzi i dla ludzi.

Bohater z dzieciństwa
Nie miałam jednego, typowego bohatera. Zawsze fascynowali mnie święci ze względu na swój radykalizm i konsekwencję. Teraz wzorem do naśladowania są dla mnie Jan Paweł II i Matka Teresa z Kalkuty.

Góry czy morze
Najlepiej jedno z drugim, czyli Włochy albo Krym, bo tam są takie możliwości. A jak nie można mieć wszystkiego, to zimą narty, a więc góry, a latem morze i windsurfing.

Życie na diecie czy od diety do diety
Nigdy nie stosowałam diety. Żyję tak szybko i intensywnie, że jej nie potrzebuję.

Sportowe auto czy terenowy kolos
Zdecydowanie terenowy kolos. Sportowe jest zwykle dwuosobowe, a do kolosa mogę załadować całą rodzinę albo przyjaciół. Poza tym kolos jest bezpieczniejszy.

Rządzić czy pytać o radę
Pytać o radę trzeba zawsze, ale ludzi, których szanuję i którzy udowodnili, że są wiarygodni i konsekwentni. Rządzę wprawdzie już od szkoły podstawowej (zawsze byłam przewodniczącą klasy), ale dla mnie rządzenie to przede wszystkim aktywna odpowiedzialność.

Jeśli nie tu, to gdzie
Tu jest świetnie, ale jeśli musiałabym podejmować jakieś radykalne decyzje to Rzeszów, do którego mam duży sentyment.

Dokąd zmierzam
Staram się tak wykorzystywać czas, żeby wokół mnie było więcej dobra, piękna i miłości. Mam mnóstwo pomysłów na przyszłość, ale najbardziej zależy mi na zarażaniu ludzi entuzjazmem, że warto angażować się w to, aby świat był piękniejszy.By zagłosować na Małgorzatę Dąbrowską, wyślij SMS na numer 72051 o treści: nkobieta 17. Koszt jednego SMS-a to 2,44 zł z VAT.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Kontakt z dystrybucją »

Kontakt z AR24 »

Zadzwoń 0 800 669 469

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Serwisy społecznościowe

nowiny24 są częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.nowiny24.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.