Kolarstwo. Brygida i Patryk wygrali po dwa razy

Patryk Plasota  dwa razy stawał na najwyższym stopniu podium.
Patryk Plasota dwa razy stawał na najwyższym stopniu podium. archiwum
Kolarze Poltino Smak Górno Azalii Brzózy Królewskiej zdominowali Międzywojewódzkie Mistrzostwa młodzików w jeździ dwójkami.

Na trasie w Brzózie Królewskiej (10 km) wygrał duet Brygida Piersiak/Karolina Kozyra. Kolejne miejsca na podium zajął duet Krakusa Kraków oraz Zuzanna Flis/Andżelika Wojnar (Azalia). U chłopców wygrali Patryk Plasota/Sebastian Stachula, wyprzedzając dwa duety Krakusa. 6 pozycję zajęli Mieszko Kowalik/Mikołaj Pyrcz (PSK Przemyśl), 8 Jakub Piersiak/Wojciech Kusiak, 9 Miłosz Rząsa/Michał Kulikowski (Resovia).

W rozegranym dziś wyścig ze startu wspólnego (30 km, Nowa Sarzyna) wygrała Piersiak. Kozyra była 3, Flis Czwarta. U chłopców triumfował Plasota, 5 był Kulikowski, 9 Stachula.