Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Praca w portalu nowiny24. Poszukujemy dziennikarza / redaktora serwisów internetowych

kmularz
Poszukujemy osoby na stanowisko dziennikarz / redaktor serwisów internetowych. Miejsce pracy: Rzeszów.

Główne zadania:

- pisanie i redagowanie materiałów dziennikarskich do portalu nowiny24.pl i skupionych wokół niego serwisów internetowych,
- wykonywanie fotorelacji, materiałów wideo, infografik internetowych, relacji na żywo,
- prowadzenie działań w mediach społecznościowych,
- moderowanie forum i komentarzy,
- stały kontakt z użytkownikami serwisu.

Od kandydatów oczekujemy:

- minimum rocznego doświadczenia w prowadzeniu informacyjnych serwisów internetowych, popartego konkretnymi przykładami,
- doskonałej orientacji w Internecie,
- doskonałej znajomości zasad stylistyki, gramatyki i ortografii,
- umiejętności organizowania i planowania własnej pracy,
- minimum podstawowej znajomości zasad pozycjonowania treści w wyszukiwarkach,
- praktycznych umiejętności obróbki fotografii na potrzeby internetu oraz obróbki i montowania materiałów wideo.

Oferujemy:

- pracę w największym portalu informacyjnym na Podkarpaciu oraz w serwisach skupionych wokół niego,
- szkolenia.

Mile widziane:

- linki do autorskich prac w internecie (artykuły, błogi, zdjęcia, filmy wideo, itp.),
- linki do posiadanych profili w mediach społecznościowych.

Oferty zawierające cv oraz list motywacyjny prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres [email protected] w terminie do 15 lipca 2015 r.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla otrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!