II liga: Stal Mielec i Siarka na tarczy, punkt "stalówki"

lukpado
Tylko Stal Stalowa Wola, z podkarpackiego trio, zdobyła jeden punkt w dzisiejszej kolejce II ligi piłkarskiej. Swoje mecze przegrała Stal Mielec i Siarka Tarnobrzeg.

Popularna "stalówka" cenny punkt wywiozła z Pruszkowa. Mimo, że piłkarze Jaromira Wieprzęcia przegrywali od 33. minuty podnieśli się i po przerwie wyrównali straty. Bramkę dla Stali zdobył Tomasz Płonka.

Taki wynik sprawia, że przez chwilę Stal Stalowa Wola znalazła się na 1. miejscu w tabeli, gdyż jej bezpośredni rywale mecze 24 kolejki mają przed sobą.

Bez punktów z dalekiego Stargardu Szczecińskiego wróciła Stal Mielec. Mielczanie prowadzili po pierwszej połowie po bramce Bartosza Nowaka 1:0, ale druga połowa należała już do Błękitnych.

Rozczarowała Siarka Tarnobrzeg przegrywając u siebie z Wisłą Puławy 0:2.

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola 1:1 (1:0) Górski 33 - Płonka 65.

Błękitni Stargard Szczeciński - Stal Mielec 2:1 (0:1) Zieliński 48, Inczewski 73 - Nowak 29

Siarka Tarnobrzeg - Wisła Puławy 0:2 (0:0) Nowak 61-k., Niezgoda 71