Asseco Resovia wygrała z Effectorem Kielce w czterech setach

pmarkocki
Siatkarze Asseco Resovii pokonali kielczan 3:1.
Siatkarze Asseco Resovii pokonali kielczan 3:1. archiwum
Siatkarze Asseco Resovia pokonali graczy Effectora Kielce 3:1 (25:21, 28:30, 25:16, 25:18).

Podopieczni Andrzeja Kowala nie mieli większych problemów z pokonaniem Effectora Kielce, choć potrzebowali do tego czterech setów.

Pierwszego seta rzeszowianie wygrali do 21. Najwięcej emocji było w drugim secie, przegranym przez Asseco Resovię. Kielczanie zwyciężyli do 28. W kolejnych dwóch nasz zespół zwyciężył pewnie - do 16 i 18.

MVP spotkania wybrany został Michał Żurek.

Obszerna relacja z meczu wkrótce.

Asseco Resovia - Effector Kielce 3:1

Sety: (25:21, 28:30, 25:16, 25:18)

Resovia: Tichacek, Buszek, perłowski, Schops, Ivović, Nowakowski oraz Żurek (l) Dryja, Drzyzga, Penczew

Effector: Pająk, Buchowski, Bieniek, Staszewski, Maćkowiak, Krzysiek oraz Sufa (l), Jungiewicz, Janusz

Sędziowali: Piotr Król (Katowice) i Waldemar Niemczura (Węgierska Góra). Widzów ok. 3500. MVP Żurek.