Polska zremisowała ze Szwajcarią. To była udana jesień [WIDEO]

MaP
eprezentacja Polski zakończyła bardzo udaną jesień remisem 2:2 w meczu towarzyskim ze Szwajcarią.

Drużyna Adama Nawałki wystąpiła we Wrocławiu w zupełnie innym zestawieniu niż w ostatnich meczach eliminacji mistrzostw Europy. W bramce Wojciecha Szczęsnego zastąpił Artur Boruc, a szansę gry od pierwszej minuty otrzymali m.in. Paweł Olkowski, Piotr Zieliński czy Thiago Cionek.

Spotkanie rozpoczęło się lepiej dla gości, którzy prowadzili od 3. minuty po golu Josipa Drmicia. Wyrównał tuż przed końcem pierwszej połowy Artur Jędrzejczyk, który zachwycił kibiców oryginalną "cieszynką".

W drugiej odsłonie na boisku dominowali Polacy, a prowadzenie dał naszemu zespołowi Arkadiusz Milik, który popisał się fantastycznym uderzeniem z rzutu wolnego.

Być może udałoby się dowieźć zwycięstwo do końca, gdyby nie czerwona kartka dla Michała Żyry. Osłabienie wykorzystał Fabian Frei, pokonując Łukasza Fabiańskiego w 87. minucie spotkania.