Kolejny dobry mecz Arkadiusza Milika [WIDEO]

Foto Olimpik/x-news
Arkadiusz Milik imponuje skutecznością. Tym razem Polak dwukrotnie pokonał bramkarza czwartoligowego SV Urk w meczu 1/16 finału piłkarskiego Pucharu Holandii, który zakończył się zwycięstwem Ajaksu Amsterdam 4:0.

Milik wpisał się na listę strzelców w 37. i 40. minucie. 20-letni napastnik najpierw wykorzystał rzut karny, a potem podwyższył pewnym uderzeniem głową, po dośrodkowaniu z lewej strony.

Były piłkarz Górnika Zabrze ostatnio zbiera dobre recenzje. W sobotnim ligowym spotkaniu z Go Ahead Eagles poprowadził drużynę ze stolicy do zwycięstwa. W pucharze pewnie zmierza po koronę króla strzelców, po dwóch meczach ma osiem goli na koncie.

I chociaż trener Frank de Boer nie stawia na niego regularnie, to żaden inny piłkarz Ajaksu nie może pochwalić się taką skutecznością. W barwach mistrza Holandii Milik rozegrał 550 minut, w dziesięciu meczach zdobył 11 bramek i zaliczył 4 asysty.