Developres uległ we Wrocławiu wicemistrzyniom Polski

luci
Kapica
Beniaminek Orlen Ligi Developres SkyRes Rzeszów doznał trzeciej w tym sezonie porażki. Tym razem nasze siatkarki uległy wicemistrzyniom Polski Impelowi Wrocław 1:3.

Rzeszowianki znów przegrały, ale po raz kolejny nie powinny się wstydzić swojego występu. Postawiły się znacznie bardziej renomowanym przeciwniczkom i wygrały z nimi drugiego seta, co już można uznać za niespodziankę. Nasze siatkarki również w czwartym secie były bliskie zwycięstwa, prowadziły 20:18, ale to doświadczone rywalki ostatecznie postawiły kropkę nad i. Warto dodać jednak, że o komplet punktów musiały się martwić do ostatniej piłki.

Impel Wrocław - Developres Rzeszów 3:1
sety: (25:19, 22:25, 25:19, 26:24)