Sukcesy rzeszowskich judoków

tor, luci
Od lewej Rafał Skrzat, trener Piotr Majcher i Kamila Woźny z Millenium Rzeszów.
Od lewej Rafał Skrzat, trener Piotr Majcher i Kamila Woźny z Millenium Rzeszów. archiwum
Justyna Kuna z Akademii Judo Rzeszów oraz Rafał Skrzat z Millenium Rzeszów wrócili z medalami z Międzynarodowego Pucharu Polski Juniorów i Juniorek w judo w Oleśnicy, k. Wrocławia.

Kuna zajęła drugie miejsce w kategorii 48 kg gdzie startowało trzy zawodniczki. Wygrała jedną walkę, a jedną przegrała.

Podobnie było w kat. 55 kg juniorów. Rafał Skrzat rozpoczął zmagania od zwycięstwa, potem jednak nieznacznie uległ zawodnikowi z Azerbejdżanu, który w tej kategorii był bezkonkurencyjny.

Tuż za podium w juniorkach młodszych uplasowała się klubowa koleżanka Rafała Kamila Woźny w kat do 70 kg.

W turnieju startowali zawodnicy i zawodniczki z 10 krajów Europy.