Dwie bramki bramkarza Kolbuszowianki w sparingu z Błękitnymi

Marcin Jastrzębski
Mateusz Kozioł.
Mateusz Kozioł. fot. Marcin Jastrzębski
Już za tydzień ruszają rozgrywki IV ligi. W ostatnim, ewentualnie przedostatnim teście Kolbuszowianka przegrał w Ropczycach z miejscowymi Błękitnymi 2-6.

Obie bramki dla Kolbuszowianki zdobył... bramkarz Mateusz Kozioł, który od ok. 60. minuty spotkania grał w polu.

Błękitni Ropczyce - Kolbuszowianka 6-2 (4-0)
Bramki: Pokrywka 2, D. Zawiślak, K. Zawiślak, Ł. Kosiba, Darłak - Kozioł 2 (1z karnego).

W drugiej połowie w ataku Kolbuszowianki zagrał bramkarz Mateusz Kozioł. W bramce zastąpił go Kamil Czachor. "Koza" popisał się dwoma trafieniami. Kolbuszowianie mieli do dyspozycji tylko 13 zawodników.