Sandecja rozrogomiła Karpaty Krosno

Krośnianie z wyżej notowanym rywalem przegrali bardzo wysoko. Ale nie ma się co martwić, to tylko sparing. archiwum
Karpaty Krosno rozegrały kolejny sparing przed ligą. Tym razem z pierwszoligową Sandecją Nowy Sącz. Wygrał faworyt, aż 6-1.

Sandecja Nowy Sącz - Karpaty Krosno 6-1 (2-1)

Bramki: Traoré, Grzeszczyk, Fałowski 2, Bębenek, Kuźma - Walaszczyk.

Krośnianie trzymali się przez 45 minut (Kamil Walaszczyk trafił z karnego), ale po przerwie rzucili do gry trochę młodzieży i posypały się gole dla I-ligowca. Trener Szymon Szydełko testował kilku juniorów i młodzieżowca z Hetmana Zamość.

- To środkowy pomocnik. Wypadł obiecująco - powiedział coach naszego III-ligowca.