Polska - Szkocja 0-1. Grał wychowanek Nafty Jedlicze

mawa
W towarzyskim meczu rozegranym w Warszawie reprezentacja Polski uległa Szkocji 0-1. Przez 73 minuty w drużynie Adama Nawałki grał Sławomir Peszko.

Wychowanek Nafty Jedlicze w drugiej połowie popisał się kilkoma szarżami, w pierwszej "wyróżnił się" tylko brutalnym faulem i odepchnięciem rywala, po którym mógł dostać nawet czerwoną kartkę.

Polacy grali bez większego polotu i zasłużenie przegrali. Przez 90 minut mieli jedną stuprocentową sytuację, ale Arkadiusz Milik z bliska przestrzelił.

Polska - Szkocja 0-1 (0-0)

0-1 Brown (77).

Polska: Szczęsny - Piszczek, Szukała, Glik, Brzyski (90. Komorowski) - Sobota (89. Masłowski), Krychowiak (88. Jodłowiec), Klich (82. Teodorczyk), Obraniak (74. Robak), Peszko (74. Polanski) - Milik. Trener Adam Nawałka.

Szkocja: Marshall - Hutton (67. Bardsley), Martin, Greer, Mulgrew - Bannan (67. Robertson), Brown, Morrison (46. Fletcher), McCormack (77. Adam), Anya (90. Burke) - Fletcher (46. Naismith). Trener gordon Strachan.

Sędziował Bieri (Szwajcaria). Żółte kartki: Peszko - Brown, Hutton, Naismith. Widzów 41 652.