Sport

Ekskluzywna gala boksu zawodowego w Arłamowie

Dodano: 19 lutego 2014, 18:15 Autor:

Takiej gali boksu zawodowego na Podkarpaciu jeszcze nie było. Na Patio hotelu Arłamów, które pomieści ok 600 widzów odbędzie się 6 walk zawodowych, w tym jedna kobiet.

- W Polsce często organizujemy takie ekskluzywne gale. Co roku odbywały się one w oddziałach hotelu Hilton innym razem w kopalni soli w Wieliczce. Teraz odkryliśmy ten piękny ośrodek w Arłamowie i chcemy zobaczyć jak tu się uda - tłumaczy Piotr Werner, szef grupy Urlich Knockout Promotion, organizatora gali. – Na ten moment zarezerwowanych jest połowa miejsc, kilka osób planuje przylecieć helikopterami. Ale serdecznie zapraszamy również mieszkańców Podkarpacia. Można zobaczyć boks z nieco innej perspektywy, a dla chętnych organizujemy after party.

Główną walką gali ma być pojedynek Andrzeja Wawrzyka, który po porażce z Aleksandrem Powietkinem o pas mistrza świata WBA, doszedł do siebie i kilka tygodni temu efektownie znokautował, jednego z pogromców Mike Tysona, Danny'ego Williamsa.

– Andrzej jest dużo silniejszy niż podczas walki z Powietkinem, po tamtym pojedynku wyciągnął wnioski i mocno zabrał się do pracy, to inny bokser – mówi Werner. - Wciąż rozglądamy się za przeciwnikiem dla niego, mamy na oku jednego Ghańczyka, który mieszka na co dzień w Niemczech, ale wciąż czekamy na jego odpowiedź.

Oprócz Wawrzyka w ringu staną inni zawodnicy Urlich Knockout Promotion: Marcin "Rex” Rekowski, a także Krzysztof Cieślak, Marek Matyja, Kamil Szeremeta i debiutująca w grupie Ewa Piątkowska.
Podczas gali odbywać się będą też występy artystyczne, w planie jest występ ukraińskiego zespołu tanecznego oraz znanej polskiej skrzypaczki Katarzyny Szubert.

Wstęp na galę odbywać się będzie jedynie ze specjalnymi zaproszeniami, o które zapytania można wysyłać na adres e-mail: galaboksuzawodowego@wp.pl. Ceny zaproszeń wynoszą 400-890 zł (im bliżej rynku tym droższe).

Czytaj więcej o:
  • Andrzej Wawrzyk
  • boks zawodowy
  • gala boksu
  • hotel Arłamów
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Kontakt z dystrybucją »

Kontakt z AR24 »

Zadzwoń 0 800 669 469

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Serwisy społecznościowe

nowiny24 są częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.nowiny24.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.