Jesteś tu: Strona główna Łańcut Artykuł

W Żołyni ojciec zadźgał syna. Poszło o pieniądze

Dodano: 23 sierpnia 2013, 10:39 Autor:

Żołynia Zakącie. Tu w jednym z domów z rodzicami mieszkał 32-latek. Nie pracował, był kawalerem. W środę zginął z ręki pijanego ojca.

- W tym domu nie raz były awantury. Ojciec, jak wypił to agresywny się robił. Podobno miał sprawę o znęcanie. Ale żeby zabić? Nie sądziłam, że do jest zdolny. Biedna ta matka. Syn w grobie, mąż w więzieniu. Straszna tragedia – mówi nam jedna z sąsiadek.

Wszystko przez wódkę

Powtarzające się awantury na tyle spowszedniały okolicznym mieszkańcom, że w środę właściwie nikt nie zwrócił uwagi na krzyki dobiegające z domu stojącego opodal przedszkola. To, że tym razem doszło do czegoś więcej niż kłótni i szarpaniny, uświadomili sobie dopiero, gdy pojawiły się policyjne radiowozy i karetka pogotowia.

- Podobno poszło o pieniądze na wódkę. Ojciec pijany, syn też za kołnierz nie wylewał i tragedia gotowa. Wszystko przez wódkę – kręci głową nasza rozmówczyni.

Sprawę bada prokurator

Taki przebieg zdarzeń potwierdzają też wstępne ustalenia śledczych.

– Sygnał o tym, że w Żołyni został ugodzony nożem 32-latek dyżurny odebrał w środę ok. 16. Wysłani na miejsce funkcjonariusze ustalili, że 60-letni mężczyzna zażądał od syna pieniędzy, a gdy ten odmówił, został kilka razy raniony nożem. Wezwana ekipa pogotowia próbowała ratować mocno krwawiącego 32-latka, ale reanimacja nie dała rezultatu – relacjonuje rzecznik łańcuckiej komendy.

Starszy z mężczyzn zachowywał się agresywnie także wobec policjantów. Został zatrzymany i osadzony w areszcie. Badania potwierdziły, że gdy doszło do zabójstwa był nietrzeźwy. Miał w sobie nieco ponad promil alkoholu.

Dziś, gdy już wytrzeźwieje, zostanie przesłuchany przez prokuratora i usłyszy zarzuty.

Czytaj więcej o:
  • śmierć
  • policja
  • zabójstwo
  • Żołynia
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Kontakt z dystrybucją »

Kontakt z AR24 »

Zadzwoń 0 800 669 469

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Serwisy społecznościowe

nowiny24 są częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.nowiny24.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.