Wiosenne odchudzanie

Dodano: 22 marca 2013, 17:15 Autor:

Rozmowa z MAŁGORZATĄ KNYCH, dietetykiem z Centrum Dietetycznego Naturhouse w Rzeszowie.
Małgorzata Knych, dietetyk z Centrum Dietetycznego Naturhouse przy ul. Kopernika w Rzeszowie.

Małgorzata Knych, dietetyk z Centrum Dietetycznego Naturhouse przy ul. Kopernika w Rzeszowie. (fot. Bartosz Frydrych)

Zgłoś się do metamorfozy z odchudzaniem

Takiej metamorfozy jeszcze nie było! Wspólnie z Centrum Dietetycznym Naturhouse przy ul. Kopernika w Rzeszowie odmienimy Czytelniczkę. Zajmie się Tobą dietetyk, trener fitness, fryzjer i kosmetyczka! Przez 3 miesiące będą Ci pomagać w zmianie wizerunku. I to zupełnie ZA DARMO!

Czy wiosna jest odpowiednią porą na odchudzanie?

Tak naprawdę każda pora jest odpowiednia na podjęcie kroków w celu redukcji masy ciała. Nie powinniśmy zwlekać z tą decyzją. Z moich obserwacji wynika, że jesteśmy mistrzami w robieniu sobie wymówek w każdej dziedzinie, szczególnie, jeśli chodzi o odchudzanie. Wiosna jest najbardziej odpowiednią pora na odchudzanie. Za oknem robi się ciepło, więc mamy więcej energii. Wychodzimy na spacery. Poprawia nam się nastrój, więc łatwiej nam zapanować nad podjadaniem słodyczy. A zbliżające się wakacje są dla nas dodatkową motywacją do podjęcia wyzwania, jakim jest zrzucenie zbędnych kilogramów.

Jak się zgłosić

Do metamorfozy zapraszamy kobiety. Aby wziąć udział w akcji, trzeba do 28 marca (do czwartku) wysłać swoje zgłoszenie na e-mail: u.sobol@nowiny24.pl.

W zgłoszeniu napisz, ile masz lat, ile ważysz i ile chciałabyś schudnąć. Napisz także, dlaczego chcesz się odchudzić i czy podejmowałaś już jakieś próby zrzucenia zbędnych kilogramów. Musisz nas także poinformować, czy cierpisz na jakieś choroby przewlekłe.

Co decyduje o sukcesie odchudzania?

Po pierwsze motywacja i zaangażowanie osoby odchudzającej się. Pomaga wsparcie merytoryczne oraz psychiczne eksperta, do którego można zwrócić się z każdym pytaniem dotyczącym diety. Ważnym elementem kuracji jest dołączenie odpowiedniej aktywności fizycznej. Trener w klubie fitness pomoże w doborze odpowiedniego treningu.

Kto wygra

Wybrane panie zaprosimy tuż po Wielkanocy na spotkanie, na którym zdecydujemy, kto wygra 3-miesięczną kurację.

Od czego zacząć odchudzanie?

Najlepiej od pomiarów antropometrycznych i pomiarów składu ciała, abyśmy wiedzieli, z jakim problemem mamy do czynienia. Dietetyk przeprowadza wywiad i identyfikuje błędy żywieniowe. Mówi, jak je naprawić i wyjaśnia, dlaczego wprowadzamy dane zmiany, czemu one służą i jakie mają znaczenie dla powodzenia diety.

Czytaj więcej o:
  • odchudź się na wiosnę
  • odchudzanie
  • wiosna
  • zrzuć zbędne kilogramy
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Kontakt z dystrybucją »

Kontakt z AR24 »

Zadzwoń 0 800 669 469

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Serwisy społecznościowe

nowiny24 są częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.nowiny24.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.