Podróż autobusem MPK Rzeszów zaplanujesz w internecie

Dodano: 4 marca 2013, 11:15 Autor:

Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie nawiązał współpracę z serwisem jakdojade.pl. Dzięki temu podróż autobusami MPK można zaplanować w internecie.

To internetowa wyszukiwarka połączeń między dowolnymi punktami na mapie komunikacji miejskiej w największych miastach Polski. Dzięki niej pasażer mający dostęp do sieci może szybko dowiedzieć się, jak najszybciej dotrzeć w wybrane miejsce.

Informacje o Rzeszowie dostępne są pod adresem www.rzeszow.jakdojade.pl. Po wpisaniu tego adresu na ekranie pojawia się mapa oraz miejsca, w które należy wpisać miejsce odjazdu i celu podróży. - System mając dostęp do naszego rozkładu jazdy zaproponuje kilka możliwości połączeń, podając gdzie, o której godzinie i do jakiego autobusu należy wsiąść, aby dojechać do celu. Uwzględni czas, jakiego potrzeba aby dotrzeć do przystanku – tłumaczy Łukasz Dziągwa, dyrektor Zarządu Transportu Miejskiego.

Wyszukując połączenie pasażer może zaznaczyć, że np. chce jechać autobusem niskopodłogowym.

– Ma także możliwość wyboru lub eliminacji konkretnych linii. Jeśli po drodze wymagana jest przesiadka, sam wpisuje, ile może poświęcić na nią czasu – dodaje dyrektor Dziągwa.

Aby aplikacja była aktualna, wszelkie zmiany w rozkładzie jazdy ZTM będzie na bieżąco przesyłać właścicielowi serwisu. Aktualnie baza danych to rozkład ważny na dzień 1 marca.

Czytaj więcej o:
  • MPK Rzeszów
  • ZTM Rzeszów
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Kontakt z dystrybucją »

Kontakt z AR24 »

Zadzwoń 0 800 669 469

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Serwisy społecznościowe

nowiny24 są częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.nowiny24.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.