Klasa O, A , B, C Krosno [6/7 pazdziernika]

lukpado
Nelson Polańczyk (na zielono) - Karpaty Klimkowka
Nelson Polańczyk (na zielono) - Karpaty Klimkowka Wojciech Zatwarnicki
Zaledwie 22 minut potrzebował LKS Pisarowce, żeby strzelić Kotwicy Korczyna cztery gole. Trzy z nich były autorstwa Łukasza Buczka, który imponował skutecznością.

KLASA O KROSNO

Czwartego dorzucił w samej końcówce spotkania.

STAL II AGENDA 2000 SANOK - NAFTA SPLAST JEDLICZE 2-2 (2-1)
BRAMKI: Steliga (11), Orawiec (27) - Czaja (29), Macnar (47).
STAL II: Krzanowski - Bartosz Ząbkiewicz, Zarzycki, Januszczak, Folta - Podubiński, Steliga, Jaracz, Sobolak - Orawiec, Kuzio.
NAFTA: Furman - Gębarowski (81. Ryzner), Betlej, Dańczak, Gorzenik - Czaja, Jędrzejczyk (70. Czapski), Gierlicki, Guzik - Limberger, Macnar.
SĘDZIOWALI Krężałek oraz Bolanowski, Pikuła (Krosno). ŻÓŁTE KARTKI: Steliga, Folta - Betlej, Gębarowski, Gorzenik. WIDZÓW 50.

Dobry, emocjonujący mecz, w którym najpierw bliżsi zwycięstwa byli gospodarze. Po strzałach Steligi i Orawca sanoczanie prowadzili bowiem różnicą dwóch goli, lecz długo tej przewagi nie utrzymali. Kilkadziesiąt sekund po stracie drugiej bramki Nafta złapała kontakt z rywalem dzięki skuteczności Czai. Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy Macnar głową skierował piłkę do siatki, doprowadzając do wyrównania. W kolejnych minutach obydwie drużyny mogły rozstrzygnąć spotkanie na swoją korzyść, ale żaden z bramkarzy nie dał się już zaskoczyć. sec

IWONKA IWONICZ - LKS GŁOWIENKA 2-0 (1-0)
BRAMKI: Zima (10), Pulnar (90+4).
IWONKA: Kielar G. - Wais (17. Bołd K.), Łuszcz, Grochowski, Szajna - Rajchel, Pulnar, Winiarski, Nycz (65. Górnicki) - Zima, Koszela(46. Sołtysik)
GŁOWIENKA: T. Biały - Kolasiński, Stanisławczyk, Dubis, Frydrych - Majkut (46. Frączek), Półchłopek, Guzik, Borek (60. Hejnar) - Krupa, W. Biały
SĘDZIOWALI A. Kijowski oraz Kopacz, T. Kijowski (Krosno). ŻÓŁTE KARTKI: Łuszcz, Rajchel - T. Biały, Krupa, W. Biały. CZERWONE: Winiarski (33, druga żółta) - Stanisławczyk (47), W. Biały (90+1, druga żółta). Widzów 200.

Jak gospodarzom nie szło na początku sezonu, tak teraz wygrywają mecz za meczem. Tym razem uporali się z wiceliderem tabeli, aplikując mu gola na początku spotkania. Później trwała zacięta walka, której celem miejscowych było utrzymanie korzystnego rezultatu, zaś przyjezdnych odwrócenie losów meczu. Na swoim postawiła Iwonka, pieczętując sukces w doliczonym czasie gry. sec

PARTYZANT MAL-BUD TARGOWISKA - GRABOWIANKA GRABÓWKA 1-1 (1-1)
BRAMKI: Zych (5) - Myćka (25).
PARTYZANT: Janiec - Ryglewicz (62. Haznar), Tomkiewicz, Zych, Nowak - K. Dobrzański, Patlewicz, Mielech (75. Sieniawski), P. Ginalski - Meier (70. R. Dobrzański), Pakiet.
GRABOWIANKA: Oleniacz - Chrobak, Adamski, Dąbrowski, Cisek - Fijałka (35. Czebieniak), Romerowicz (85. Sołkowicz), Czopor - Myćka (60. Haduch), Ruda.
SĘDZIOWALI Matus Misienczik oraz Peter Michalik, Tomasz Tabisz (Słowacja). ŻÓŁTE KARTKI: Nowak - Chrobak, Czopor. WIDZÓW 100.

Przed meczem faworyt był jeden, lecz końcowy wynik nie odzwierciedla przedmeczowych przewidywań. Beniaminek na boisku lidera bronił się dzielnie, a że fortuna tego dnia była przy nim, udało się Grabowiance wywieźć z jaskini lwa cenny punkt. Prowadzenie gospodarzom zapewnił Zych, precyzyjnie przymierzając z rzutu wolnego z 17 metrów. Wyrównał zaś Myćka, dobijając piłkę po interwencji bramkarza. sec

LKS SKOŁYSZYN - GÓRNIK STRACHOCINA 3-0 (0-0)
BRAMKI: Kędzior (48), Czochara (56), Rąpała (82).
SKOŁYSZYN: Uchman - Matysik, Gutkowski, Jankowicz, Kaszycki - Krzysztofik (80. Bienias), Kędzior (70. Zawisza), Myśliwiec, A. Walczyk - Czochara (83. Lelko), Bieniasz (46. Rąpała).
GÓRNIK: Boruta - Radwański, Piotrowski, Barski, T. Koczera - P. Koczera, Mogilany, Kowalczyk, Łuczka - Daszyk (77. Winnicki), Dżugan.
SĘDZIOWALI Tomoń oraz Meier, K. Łuksa (Krosno). ŻÓŁTE KARTKI: Jankowicz - Piotrowski, Radwański. CZERWONE: Barski (6, zatrzymanie piłki ręką), Radwański (67, druga żółta). WIDZÓW 100.

Gospodarze praktycznie cały mecz grali z przewagą jednego zawodnika, a przez blisko pół mieli na boisku o dwóch piłkarzy więcej. Długi czas jednak optycznej przewagi nie mogli udokumentować strzeleniem gola. Dopiero po przerwie rozwiązali worek z bramkami. Zaaplikowali rywalom dwa w krótkim czasie, a później kontrolowali przebieg wydarzeń na murawie. sec

LKS PISAROWCE - KOTWICA KORCZYNA 6-1 (4-1)
BRAMKI: Zgłobicki (5), Buczek 4 (7, 17, 22-karny, 90), Szarek (88) - Pojnar (36).
PISAROWCE: Żak - Florek, Sumara, Szarek, Dąbrowski - Domaradzki, Posadzki (72. Florek), Zgłobicki, Lisowski (68. Adamski) - Buczek, Niemczyk.
KOTWICA: Paczosa - Prajzner, Ł. Gonet, Kamil Gonet I, Kwolek - Zych, Rogalski, Słowik, Haznar - Kamil Gonet II, Haznar.
SĘDZIOWALI Pitak oraz Cysarz, Jakieła (Krosno). ŻÓŁTE KARTKI: Posadzki, Dąbrowski. WIDZÓW 100.

Rzadko spotykany przebieg meczu. Praktycznie losy spotkania rozstrzygnięte został w ciągu 20. minut, a jedyną później niewiadomą pozostały rozmiary zwycięstwa gospodarzy. Po przerwie Pisarowce kontrolowały przebieg rywalizacji, podwyższając dwukrotnie rezultat. sec

POZOSTAŁE WYNIKI:
Leśnik Baligród - Burza Rogi 0-0; Iskra Przysietnica - Przełom Besko 0-0; Start Rymanów - Bieszczady Ustrzyki Dolne 1-1 (0-0) Wilk (60) - Łoch (65); Szarotka Uherce pauzowała.

KLASA A KROSNO

Polańczyk wciąż bez zwycięstwa
Nie radzi sobie w obecnym sezonie ekipa z Polańczyka (gr. I). Na dziesięć spotkań nie wygrała żadnego, choć tym razem różnie mogły potoczyć się losy pojedynku z Klimkówką. Gospodarze nie wykorzystali jednak rzutu karnego.

Grupa I

Izdebki wreszcie wygrały

Za to pierwsze zwycięstwo od dłuższego czasu odnieśli piłkarze z Izdebek, pokonując Brzozovię. Wygraną, wraz z Zarządem i kibicami LKS Gawoinstal Izdebki, zadedykowali swojemu młodemu koledze - Rafałowi Ogrodnikowi, który po groźnym wypadku powraca do zdrowia w szpitalu.

NELSON POLAŃCZYK - KARPATY KLIMKÓWKA 1-2 (1-2)
BRAMKI: Pałycia (40) - Gryzowski (10), Pacholczyk (23).
NELSON: Nyk - Przybycień, Obłuch, Kozłowski (75. Podkalicki), Ziembański - Dziedzic (80. Orenczak), Kubacki, Dyląg (60. Muszyński), Pałycia - Dziekan, Gros (55. Kawczak).
KARPATY: Kasperkowicz - P. Penar, Wrzós, Wilusz, Zych - Pacholczyk (90. Nycz), Wajs, M. Penar (83. Rygiel), Hanus - Gryzowski, Kielar (90. Kowalski).
SĘDZIOWALI: Zdybek oraz K. Dobosz, S. Florczak (Brzozów). WIDZÓW: 50.

POZOSTAŁE WYNIKI: LKS Zarszyn - Haczovia Haczów 0-0; LKS Gawoinstal Izdebki - MOSiR Brzozovia Mrówka Brzozów 3-1 (1-1) R. Guzik 2 (31 - wolny, 75), Adam Guzik (58 - głową) - Bryś (44); Bukowianka Bukowsko - Błękitni Jasienica Rosielna 0-1 (0-0); Płomień Zmiennica - Szarotka Nowosielce 4-3 (2-1) dla gości: Bury (32), Tchórz 2 (68, 80); Sanovia Lesko - Orzeł Bażanówka 3-2 (2-1) Biesiada 2, M. Gębuś (karny) - Ł. Sabat 2 (głową); Orion Pielnia - Sanbud Długie 2-4 Siwik - Małek 2 (20, 51), Kuzian (48), Kosiba (65). Pauzował: Wisłok Sieniawa.

Grupa II

Ważne punkty Wisłoki

Na trzy minuty przed upływem regulaminowego czasu gry w spotkaniu z Krościenkiem Wyżnym/Pustyny, Kurczaba zapewnił Wisłoce Nowy Żmigród bardzo ważne trzy punkty. W dalszym ciągu imponuje formą Orzeł Lubla, który tym razem odprawił z kwitkiem zwyciężając 5-0 mocny zespół Orła Bieździedza. Victoria nie zawsze jednak znaczy zwycięstwo, dotyczy to zespołu z Kobylan, który przegrał piąty raz w sezonie (na 9 rozegranych spotkań) i niebezpiecznie usadowił się na ostatnim miejscu w tabeli.

VICTORIA DOBIESZYN - TEMPO NIENASZÓW 1-1 (0-0)
BRAMKI: P. Peszko (55) - M. Kisielewicz (60).
VICTORIA: Kania - Michalski, B. Bobusia, Lechowicz, M. Bobusia - K. Peszko (70. Słowik), Malczewski, Subik, Matachowski - P. Peszko, Bajger.
TEMPO: Łukaszewski - K. Kisielewicz, I. Kiełtyka, M. Kisielewicz, Kurowski - Buczyński, Sarna, Leśniak, Krężel - K. Kiełtyka (87. S. Kisielewicz), Książkiewicz.
SĘDZIOWALI: sędziowie ze Słowacji. ŻÓŁTE KARTKI: M. Bobusia, Bajger - Kiełtyka, Delimat (rezerwowy).

POZOSTAŁE WYNIKI: Orzeł Lubla - Orzeł Bieździedza 5-0 (3-0) Czernicki 2 (4, 10), M. Majewski (30), S. Majewski 2 (65, 80); Dwór Kombornia - Ostoja Kołaczyce 2-3 (2-2) Pluciński, Balawajder - Kowalski, Hendzel, P. Szmagacki; Tęcza Zręcin - Orzeł Faliszówka 1-1 (1-1) Dranka (41) - D. Waliszko (45); Krościenko Wyżne/Pustyny - Wisłoka Nowy Żmigród 0-1 (0-0) Kurczaba (87); Gaudium Łężyny - Victoria Kobylany 3-0 (0-0) Szczepański (72), Juszczyk (78), Forystek (82); Polonia Kopytowa - Sobniów Jasło 3-0 (3-0) Grzesik 2 (15, 40), Trybus (30). Pauzował Huragan Zarzecze.

KLASA B KROSNO

Grupa I

Poraż już się odbudował

Przegrana z poprzedniej kolejki w Golcowej zabolała piłkarzy Juventusu Poraż, którzy tym razem nie pozostawili złudzeń Bezmiechowej i wciąż nie zamierzają oddać fotela lidera. - Widać było większe zaangażowanie w grę w stosunku do zeszłotygodniowego meczu, chyba potrzebna była tamta porażka, wyzwoliło to w nas większą adrenalinę - powiedział prezes Juventusu Eugeniusz Bańczak. Grający w bieżącym sezonie "w kratkę" Jawornik Czarna rozbił Czaszyn aż 6-0.

JUVENTUS PORAŻ - LOTNIARZ BEZMIECHOWA 4-1 (3-0)
BRAMKI: Pietryka (2), Mielnik 2 (10, 70), Kubiak (30) - Czenczek (55 - karny).
JUVENTUS: Płoszaj - Kubiak, Mielnik, Solon, M. Latusek - Proć, E. Latusek, A. Sabat, K. Sabat - Torba, Pietryka.
LOTNIARZ: Starakiewicz - K. Armata (11. Podlipski), W. Armata (46. Rettinger), Nieciocha (75. W. Latusek), Tylka - Szewczyk, Bogaczewicz, Bańczak, M. Latusek - Czenczek, Sidor.
SĘDZIOWALI: Żyłka oraz H. Mańko, Kr. Szul (Sanok). ŻÓŁTE KARTKI: E. Latusek, K. Sabat, Pietryka - Tylka, Szewczyk, Latusek. WIDZÓW: 200.

POZOSTAŁE WYNIKI: Jawornik Czarna - LKS Czaszyn 6-0 (1-0) B. Terefeńko (3), Ł. Terefeńko 2 (47, 60), Kalamat (70), Lenart (80), Bożejewicz (88); ULKS Czerteż - LKS Golcowa 1-2 (0-1) Przystasz (88 - różny) - Pilch (12), Szmyd (65 - karny); Górnik Grabownica Starzeńska - Remix Niebieszczany 3-1 (2-0) dla gości: Bobik (88); Pogórze Srogów Górny - Victoria Pakoszówka 0-2 (0-1) Dżugan 2 (5, 80); Otryt Lutowiska - LUKS Gimball Tarnawa 2-3 (1-1) P. Stańko 2 (20, 47 - głową) - Zaleski (30), Śnieżek (70), Furdak (82); Cosmos II Nowotaniec - Stalfred Płowce/Stróże Małe 2-3 (1-2) dla gosp.: Dąbrowiak (25), Armata (60).

Grupa II

Trudna przeprawa Markiewicza

Musieli się sporo napracować piłkarze Markiewicza Krosno, aby wywieźć komplet punktów z Równego. Gospodarze do przerwy prowadzili już 2-0. Po zmianie stron goście zagrali jak na lidera przystało i w trzynaście minut rozstrzygnęli losy spotkania. Pierwszy komplet punktów zdobyli w końcu zawodnicy Górek, którzy rzutem na przysłowiową taśmę pokonali Floriana Rymanów Zdrój 3-2. Po czterech porażkach z rzędu komplet punktów zainkasował Sokół Domaradz pokonując bardzo mocne rezerwy dukielskiej Przełęczy.

BESKID RÓWNE - MARKIEWICZA KROSNO 2-3 (2-0)
BRAMKI: Niziołek 2 (15, 20) - Jurczak 2 (47, 50), A. Rodzinka (60).
BESKID: Majer - Lenik, Piróg, Polakowski, Zima - Zygmunt, Staroń (46. Dziugan), Kochan, Niziołek - Kłap (80. Pakla), Lajdenowicz (65. Lendzio).
MARKIEWICZA: Szetela - Kędzierski (90. K. Rodzinka), Bożek, A. Rodzinka, T. Ziobro - Sico, Jurczak, Nawrocki (46. Celny), Okrajek - Skrzęta (67. A. Pelczar), Ciupka (85. Karalus),
SĘDZIOWALI: Piotr Farion oraz Krzysztof Kiełtyka i Hubert Lenik (Krosno). ŻÓŁTE KARTKI: Lajdenowicz, Kłap, Zygmunt, Zima - Sico, Bożek, Kędzierski WIDZÓW 200.

Sokół Domaradz - Przełęcz II Dukla 3-1 (0-1) T. Pilch (50, 84), Hus (62) - Puchalik (10); Guzikówka Krosno - Nafta Chorkówka 4-1 (1-1) Paczosa (9), Szostak 65), samobójczy (84), Koszelnik (90) - Marszał (40); Jasiołka Jaśliska - Głębokie 2-0 (2-0) K. Farbaniec (4), Stanisz (15); Górki - Florian Rymanów Zdrój 3-2 (0-1); Lubatówka - Huragan Jasionka 2-2 (0-2) Folcik (66), M. Głód (85) - Książkiewicz (20), P. Parylak (30).
Spotkanie Florian Rymanów Zdrój - Beskid Równe 3-2 - zweryfikowane jako walkower 3-0 (za grę nieuprawnionego zawodnika). Pauzował: Jasionów.

Grupa III

Czarni II stracili kolejne punkty

Kolejne dwa walkowery na niekorzyść Czarnych Jasło II orzekł krośnieński OZPN.
Podziałem punktów zakończył się mecz Moderówka - Wojaszówka. Gol dla miejscowych padł w 89. minucie po strzale Gawrona z ok. 20 metrów. Chwilę wcześniej do pustej już bramki gości z bliska nie trafił Bielański.

MODERÓWKA - RĘDZINIANKA WOJASZÓWKA 1-1 (0-1)

BRAMKI: Gawron (89-wolny) - Wąchała (28).
MODERÓWKA: Urbanek - Piękoś, Kędra (60. Zięba), Patla, D. Furtek, K. Fortuna (75. A. Fortuna), Mazur (53. Zagórski), Krawczyk, K. Furtek, Kośmieja (73. Bielański), Gawron.
WOJASZÓWKA: Zedler - M. Cieśla, J. Cieśla, Guzik, Wąchała, Grec (46. Maziarz), Drozd, Zimny (46. Szal), Krochmal, Lorenc, Urban (75. Szafran).
SĘDZIOWALI Paweł Kuliga oraz Mariusz Folcik i Mariusz Szczepanik. ŻÓŁTE KARTKI: Lorenc, Krochmal; CZERWONA: Drozd (87). WIDZÓW 100.

Zamczysko Mrukowa - Sparta Draganowa 3-2 (2-1) dla gości: P. Janas (10), Kielar (78); Dragon Nowy Glinik - Zorza Łęki Dukielskie 3-1 (0-1) dla gospodarzy: Sypień (65), Wojtunik (71), Pałucki (85); Sparta Osobnica - Liwocz Brzyska 1-4 (0-0) Brągiel (80-głową) - S. Wojdyła 2 (55, 88), Gustek 2 (60-karny, 90); Czarni II Jasło - Dębowczanka Dębowiec 3-0 (1-0) Skała 2 (18-karny, 58), Pałka (86); Lubatowa - Czardasz Osiek Jasielski 1-2 (0-1) J. Zygmunt (88-karny) - samobójcza (5), Gajoski (75); Czeluśnica - Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 1-2 (0-0) Berek (60) - Kosiba (70), Przetacznik (85). Pauzowała Zorza 03 Łubienko. WALKOWERY: Sparta Osobnica - Czarni II Jasło (na boisku 0-3) 3-0; Rędzinianka Wojaszówka - Czarni II (1-3) 3-0.

KLASA C KROSNO

Grupa I

Rzepedź nie do zatrzymania
Kolejny komplet punktów zgarnęli piłkarze Drzewiarza Rzepedź. Pokonali oni na wyjeździe Gabry Łukowe 3-1. Goście do przerwy przegrywali, co prawda 0-1, jednak po zmianie stron udowodnili swoją wyższość. Minorowe nastroje za to panują w Olszanicy, która została rozgromiona w Jankowcach 7-2. Piłkarzy z Olszanicy przed sezonem można było stawiać w roli jednego z faworytów do awansu. Tym czasem bieżący sezon jest już dla nich praktycznie stracony.

ORKAN MARKOWCE - GRODZISKO TREPCZA 5-2 (2-1)
BRAMKI: P. Daniło (25), S. Daniło (38), B. Daniło (52), J. Ambicki (70), Woźniak (90+2) - K. Januszczak (12), Zdziarski (85).
ORKAN: M. Ambicki - J. Ambicki, Starego, Kądziołka (55. Norak), Woźny - Ciepły, P. Daniło, S. Daniło (75. Kotlarz), Kiszka (65. Starzewski) - Woźniak, B. Daniło.
GRODZISKO: M. Piecuch - Piotrkowski, Dzik, B. Piecuch, M. Lisowski - Kocunik (74. Zdziarski), D. Lisowski, Podraza, K. Januszczak - Śliwiak, M. Januszczak (54. Adamiak).
SĘDZIOWALI: Maciej Mazur oraz Maciej Romanek i Grzegorz Bajger. ŻÓŁTE KARTKI: B. Daniło, Ciepły - Kocunik. WIDZÓW 200.

POZOSTAŁE WYNIKI: Krokus Ropienka - Tyrawia Tyrawa Solna 2-1 (1-1) Michór (25-karny), Jurcaba (75) - Wróblewski (35); Gabry Łukowe - Drzewiarz Rzepedź 1-3 (1-0) dla gości: Grzebień (55), Świder (65), Prenkiewicz (80); Bieszczady Jankowce - Olszanica 7-2 (1-1) D. Bryndza 3, K. Uzdejczyk 2, Zieliński, K. Bryndza - J. Rachwalski 2; Grom Sanoczek - Osława Zagórz 1-5 (1-1) Dymiński (44) - A. Marcinik jun. 2 (15, 81), B. Wróbel (50), Kozioł (65), Ł. Wróbel (85). Pauzował Pionier Średnia Wieś.

Grupa II

Beskid rozgromił Cisy
Znakomicie zagrali piłkarze Beskidu Posada Górna, którzy rozbili w puch (4-0) kończących w dziesiątkę gości z Jabłonicy Polskiej. Do niespodzianki doszło także w Niebocku, gdzie Victoria wyrwała punkt Milczy. Planowe zwycięstwa odniosły: Pustyny, Iskrzynia oraz Hłudno. Zespół z Hłudna, mimo momentu przestoju, zaprezentował dobry futbol w starciu z Wesołą. - W pierwszej połowie osiągnęliśmy miażdżącą przewagę, udokumentowaną dwoma bramkami, jednak na początku drugiej odsłony gry popełniliśmy dwa błędy, które zostały wykorzystane przez gości - powiedział kierownik Hłudna, Roman Szpiech. Hłudnianie dołożyli jeszcze trzy trafienia i wygrali bezapelacyjnie.
LKS HŁUDNO - LKS WESOŁA 5-2 (2-0)
BRAMKI: Sieńko (3), P. Banaś "Czarny" (44), P. Banaś "Steven" (70 - karny), S. Baran (78), Hnatko (90) - Dąbrowski (52), Majda (62).
HŁUDNO: Kurdziel - Fiołek, Wołos, K. Baran (53. Bieńko), M. Toczek - S. Baran, P. Toczek (57. Kurzydło), D. Banaś, P. Banaś "Steven" - P. Banaś "Czarny", Sieńko.
WESOŁA: Osip - Pomykała, Majda, Dąbrowski, Marchel - Czenczek, Lubas, Barć, Winiarski - Łukaszewicz.
SĘDZIOWALI: Tadeusz Wierdak oraz Paweł Zaremba, Jacek Wierdak (Krosno). WIDZÓW: 100.

POZOSTAŁE WYNIKI: San Nozdrzec - Iskra Iskrzynia 0-3 (0-0) M. Pojnar (55), M. Filar (75), T. Pelczar (88); Orzeł Pustyny - Zryw Dydnia 5-0 (4-0) Graba, Pelczar, Podkul, Szegda 2; LUKS Beskid Posada Górna - Verso Cisy Jabłonica Polska 4-0 (1-0) Szatkowski (38), W. Krukar 2 (55 - karny, 57 - karny), (80 - samobójcza); Victoria Niebocko - Orzeł Milcza 2-2 (2-0) dla gości: Krupa, Szajna; LKS Wzdów - LKS Odrzechowa 2-2 (1-1) Rak (42), (48 - samobójcza) - Kandefer (10), D. Łagosz (52). Pauzował: LKS Trześniów.

Grupa III

Emocje we Wrocance
Niesamowity przebieg miało spotkanie we Wrocance, gdzie Tornado po 39 minutach prowadziło już 4-1. Po przerwie gospodarze w ciągu pięciu minut stracili trzy gole i Rotar objął prowadzenie. Rzutu karnego w 65 minucie nie wykorzystał Patryk Delimat, ale osiem minut później zrehabilitował się i doprowadził do remisu.
W Bóbrce po podyktowaniu przez sędziego rzutu karnego w doliczonym czasie gry dla gospodarzy, goście zeszli z placu gry. Po kilkunastu minutach przerwy arbiter wznowił mecz.

NOWY DWÓR MAKOWISKA - NURT POTOK 3-2 (1-2)
BRAMKI: samobójcza (12), Żak (51), Bałon (63) - Młocek (22), Karamon (35).
MAKOWISKA: Mucha - Woźnica (85. Sokołowski), Otrębski, Leśniak, Rak, Baran (60. Hacz), Piątek, Potera (75. Frączek), Przybyłowski (46. Bałon), Piątkowski, Żak.
POTOK: Smyka - Maciejowski, Karamon, Malik, Lisowski, Ginalski, Młocek (75. Półchłopek), Zdeb, Kłosowicz, Niemiec, Wnenczak (46. Cyrulik).
SĘDZIOWALI Gruszka oraz Staszewski i Olbrycht (Krosno). WIDZÓW 150.

POZOSTAŁE WYNIKI: Iwełka Iwla - Jasiołka Świerzowa 1-2 (1-1) P. Szwast (18) - Winiarski (10), Pranga (90); KS Szczepańcowa - Orlew Suchodół Krosno 3-6 (3-1) P. Żołna 2 (39, 44), Wilk (36-rzut wolny) - Penar 2 (70, 79), Hajduk (45), Matelowski (67), Wojtoń (69), Harłacz (83); Nafciarz Bóbrka - Grodzisko Wietrzno 3-1 (0-0) Przybyła (86), Janocha (90+2-karny), Sęp (90+18) - Zima (50); Tornado Wrocanka - Rotar Węglówka 5-5 (4-2) Delimat 2 (7, 73-głową), Pęcherek (19), Zawisza (26), Szymbara (39) - Petyniak 2 (45-karny, 58), Buczek (30), Żukowski (54), samobójcza (59); Zamczysko Odrzykoń - Błękitni Żeglce 5-0 (2-0) Syrek 3 (31, 33, 49), Stec 2 (57, 68).

Grupa IV

Zwycięska seria Nieplanki
Nieplanka Niepla zwyciężyła piąty raz z rzędu. Tym razem pozbawiła punktów ekipę z Niegłowic. Wisłoka długo wchodziła w mecz, a zanim zaczęła grać na miarę możliwości, przegrywała trzema bramkami. W końcowym kwadransie nominalni goście (pojedynek odbył się na stadionie w Szebniach) strzelili dwa gole, ale na wyrównanie brakło im już czasu.

NIEPLANKA NIEPLA - WISŁOKA NIEGŁOWICE 3-2 (1-0)
BRAMKI: Studniarz (8), A. Stefanik (63), Robert Macek (65) - Kołeczek (76), T. Nawracaj (80-karny).
NIEPLANKA: Basta - Orzechowski, H. Nowak, Bigos, Pankiewicz, Dunaj, Zięba (46. Robert Macek), Twaróg, Łętowski, Stefanik, Studniarz (80. Wójcik).
WISŁOKA: Szewczyk - K. Dzięglewicz, Janas, Ł. Nawracaj, H. Dzięglewicz, Jachym (46. Chrząszcz), Gorczyca, Krzanowski, Kołeczek, Ruciński, T. Nawracaj.
SĘDZIOWALI T. Kijowski oraz Ślączka i M. Wojnar. ŻÓŁTE KARTKI: Bigos, Stefanik, Studniarz - Ł. Nawracaj, T. Nawracaj, Gorczyca, Szewczyk; CZERWONA: Janas (90, druga żółta). WIDZÓW 80.

POZOSTAŁE WYNIKI: Wisłoka Błażkowa - Standart Święcany 1-3 (0-2) Samborski (55) - Zając (4), Pyrek 2 (11, 75); Chlebianka Chlebna - Maraton Tarnowiec 0-6 (0-2) Ruszel 3, Mikołajewicz, Jasiński, Krawczyk; Tajfun Łubno Szlacheckie - Warzyce 3-1 (1-0) P. Wilk (38), Maciej Piskorz (57-karny), Michał Piskorz (84) - R. Zając (89); Wrzos Krempna - Brzezówka 3-2 (3-1) Matyga 3 (14, 32, 34) - R. Lenkiewicz (5), Ruszel (75). Pauzowały Łęki Strzyżowskie.