Janusz Fudała nowym prezesem PKS Krosno

Dodano: 21 września 2012, 16:45 Autor:

39-letni Janusz Fudała zarządza krośnieńskim PKS. Zastąpił poprzedniego prezesa, odwołanego przez starostę w sierpniu, po tym, jak zastrajkowała załoga.

Nowo prezes PKS podkreślił, że najpilniejszą obecnie sprawą dla firmy jest wdrożenie do końca września działań obniżających ogólne koszty płacy.

- Ponieważ efekty obecnych działań w finansach spółki pojawią się dopiero w lutym 2013 roku, drugim ważnym celem jest zabezpieczenie zewnętrznego źródła finansowania na IV kwartał tego roku - mówi.

Jego zdaniem firma posiada duży atut w postaci stałej liczby pasażerów korzystających z jej usług, a także dobrze rozwiniętą działalność dodatkową: stację paliw, stację diagnostyki samochodów osobowych i ciężarowych, a nawet własne biuro podróży. - Liczę, że wdrożone działania oraz potencjał spółki pozwolą w roku 2013 stabilnie konkurować na rynku przewozów - dodaje.

Janusz Fudała ma 39 lat, jest żonaty, pochodzi z Przemyśla, mieszka w Rzeszowie. Skończył prawo i historię oraz studnia podyplomowe w Krakowskiej Szkole Biznesu. Jest radcą prawnym. W latach 2009-2011 był prezesem zarządu Miejskiego Zakładu Komunikacji w Przemyślu, przez dwa następne lata zarządzał Spółdzielnią Inwalidów Praca w Jarosławiu.

Czytaj więcej o:
  • Janusz Fudała
  • Krosno
  • PKS
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Kontakt z dystrybucją »

Kontakt z AR24 »

Zadzwoń 0 800 669 469

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Serwisy społecznościowe

nowiny24 są częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.nowiny24.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.