Janusz Fudała nowym prezesem PKS Krosno

Dodano: 21 września 2012, 16:45 Autor:

39-letni Janusz Fudała zarządza krośnieńskim PKS. Zastąpił poprzedniego prezesa, odwołanego przez starostę w sierpniu, po tym, jak zastrajkowała załoga.
Janusz Fudała nowym prezesem PKS Krosno

(fot. Norbert Ziętal)

Przeczytaj więcej

Nowo prezes PKS podkreślił, że najpilniejszą obecnie sprawą dla firmy jest wdrożenie do końca września działań obniżających ogólne koszty płacy.

- Ponieważ efekty obecnych działań w finansach spółki pojawią się dopiero w lutym 2013 roku, drugim ważnym celem jest zabezpieczenie zewnętrznego źródła finansowania na IV kwartał tego roku - mówi.

Jego zdaniem firma posiada duży atut w postaci stałej liczby pasażerów korzystających z jej usług, a także dobrze rozwiniętą działalność dodatkową: stację paliw, stację diagnostyki samochodów osobowych i ciężarowych, a nawet własne biuro podróży. - Liczę, że wdrożone działania oraz potencjał spółki pozwolą w roku 2013 stabilnie konkurować na rynku przewozów - dodaje.

Janusz Fudała ma 39 lat, jest żonaty, pochodzi z Przemyśla, mieszka w Rzeszowie. Skończył prawo i historię oraz studnia podyplomowe w Krakowskiej Szkole Biznesu. Jest radcą prawnym. W latach 2009-2011 był prezesem zarządu Miejskiego Zakładu Komunikacji w Przemyślu, przez dwa następne lata zarządzał Spółdzielnią Inwalidów Praca w Jarosławiu.

Czytaj więcej o:
  • Janusz Fudała
  • Krosno
  • PKS
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Kontakt z dystrybucją »

Kontakt z AR24 »

Zadzwoń 0 800 669 469

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Serwisy społecznościowe

nowiny24 są częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.nowiny24.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.