Piłkarze ręczni Czuwaju Przemyśl zagrają w barażach

Łukasz Solski
W akcji rozgrywający Czuwaju Przemyśl, Bogdan Oliferchuk.
W akcji rozgrywający Czuwaju Przemyśl, Bogdan Oliferchuk. Łukasz Solski
Szczypiorniści przemyskiego Czuwaju przegrali w ostatnim meczu sezonu w Piotrkowie Trybunalskim 25-34 (9-13), ale mimo tego zagrają w barażach o superligę.

Czuwaj opadł z sił w drugiej połowie meczu. W 46. minucie spotkania było już 26-14 dla Piotrkowianina. Od tamtej pory goście mozolnie odrabiali straty, ale o wygranej mogli już zapomnieć.

Po meczu okazało się jednak, że mimo porażki "harcerze" zagrają w barażach. Gwardia Opole zremisowała nieoczekiwanie u siebie z KSSPR Końskie 26-26, przez co zajęła w tabli trzecie miejsce, a Czuwaj jest drugi.

W barażach o wejście do superligi Czuwaj Przemyśl zagra z liderem grupy A, Pogonią Szczecin.