Jesteś tu: Strona główna REGION Podkarpacie Uwaga kierowcy, trudne warunki na drogach Podkarpacia

tagi:policja zima

Uwaga kierowcy, trudne warunki na drogach Podkarpacia

Dodano: 4 lutego 2012, 19:51 Autor: Katarzyna Mularz / KWP

Kierowcy poruszający się drogami Podkarpacia muszą liczyć się z dużymi utrudnieniami. Z powodu trudnych warunków atmosferycznych zablokowana jest droga krajowa nr 9

(fot. K.Łokaj)

Podziel się

Jak informuje policja - padający śnieg i śliska nawierzchnia sprawiły, że trasę Domaradz - Jasienica Rosielna - Kombornia blokują tiry. Kierowcy samochodów osobowych mogą pojechać objazdem drogami wojewódzkimi.

Około godz. 14. na drodze krajowej nr 4 w Tywoni w powiecie jarosławskim, kierowca ciężarówki wpadł w poślizg i uderzył w przydrożne barierki. Tir przez kilka godzin blokował dwa pasy jezdni, po godz. 18. przywrócono płynność w ruchu.

Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

Jeszcze trudniej o staż na Podkarpaciu

Znajdź:

Zarejestruj się BEZPŁATNIE

Szukasz
Jesteś

Znajdź:

Praca:

alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

www.nowiny24.pl

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Kontakt z dystrybucją »

Kontakt z AR24 »

Zadzwoń 0 800 669 469

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 42701375

Napisz na Skype: nowiny24

Serwisy społecznościowe

nowiny24 są częścią grupy Media Regionalne

Media Regionalne sp. z o.o. w Warszawie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.nowiny24.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Mediów Regionalnych i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Media Regionalne sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2012.