"Kuchenne Rewolucje" w Przemyślu. Magda Gessler zajmie się Barcelonką

Dodano: 25 stycznia 2011, 16:30 Autor:

Magda Gessler, autorka popularnego programu "Kuchenne Rewolucje” emitowanego przez telewizję TVN zawita do restauracji Barcelonka w Przemyślu.

Ideą programu "Kuchenne rewolucje” jest naprawa restauracji, poprawienie ich wizerunku, wystroju ale przede wszystkim jakości menu.

Prowadząca program Magda Gessler najpierw robi rekonesans w restauracji, stara się ustalić jej słabe punkty. Potem proponuje program naprawczy. Po jakimś czasie zagląda i sprawdza, czy jej zalecenia zostały zrealizowane. Nie w każdym przypadku właściciele restauracji stosują się do proponowanych wskazówek.

Wieść o wizycie Magdy Gessler i jej ekipy z TVN szybko rozeszła się po Przemyślu. Niestety, na razie jej szczegóły owiane są tajemnicą.

- Do czasu wyjazdu ekipy programu nie wolno nam udzielać żadnych informacji na ten temat. Nie możemy również nikogo wpuszczać na plan programu – mówi Ewelina Skiba – Krzesińska, manager restauracji Barcelonka.

Wiadomo, że w czasie kręcenia zdjęć, załoga restauracji wyjdzie na ulice Przemyśla i będzie zapraszać gości do "odnowionego” lokalu.

Lokal nie znajduje się w ścisłym centrum miasta, ale położony jest w ciekawym miejscu. Na wzgórzu, nad Sanem. Nie specjalizuje się w jednej kuchni. Jako specjalność restauracji podawaną są placek po bieszczadzku, polędwiczki wieprzowe w kurkach, królik w śmietanie, stek z kangura w winie i golonka w jarzynach.

Czytaj więcej o:
  • Barcelonka
  • Magda Gessler
  • Przemyśl
  • restauracja
  • tvn
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

Prezydent Przemyśla powołał radę sportu

Najciekawsze artykuły
z Polska Press
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Kontakt z dystrybucją »

Kontakt z AR24 »

Zadzwoń 0 800 669 469

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Serwisy społecznościowe

nowiny24 są częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.nowiny24.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.